×

Chory psychicznie mężczyzna z zimną krwią zadźgał nożem 7-latkę na oczach matki

Ta zbrodnia nie mieści się w głowie. Niezrównoważony psychicznie mężczyzna zaatakował 7-letnią dziewczynkę nożem na oczach jej matki. Dziecko zmarło na miejscu.

Zamordował 7-letnią dziewczynkę

Jak potwierdziła policja, 34-letni David Michael Moss został oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia. Mężczyzna miał zamordować 7-letnią Bellę Desrosiers. Okoliczności tej zbrodni są zaskakujące. Okazuje się, że zabójca był przyjacielem rodziny zmarłej, a matka Belli, Melissa Desrosiers utrzymywała z nim stały kontakt. Mężczyzna cierpiał na problemy natury psychicznej i uczęszczał na spotkania tzw. zespołu antykryzysowego. W poniedziałek wieczorem spóźnił się jednak na wyznaczone spotkanie, dlatego Melissa zaproponowała, aby został u niej na noc. Następnego dnia planowała zabrać go do lekarza. Desrosiers stwierdziła, że zrobiła to za namową swojej córki. Bella chciała, aby mężczyzna został u nich w domu i nawet narysowała jego podobiznę, aby go pocieszyć. Jak udało się ustalić policjantom, Bella została zamordowana na oczach swojej matki. Mężczyzna dźgnął ją nożem przed godziną 21:00. Kobieta próbowała interweniować. Zadzwoniła pod numer 911 i prowadziła reanimację do momentu przyjazdu karetki pogotowia. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Zmarła w swoim domu w Mill Woods. Wyniki sekcji zwłok przeprowadzonej w środę wykazały, że zgon nastąpił na skutek „ostrego urazu”.

Aresztowanie zabójcy

Morderca jest znanym, lokalnym specjalistą od wykonywania tatuaży. Został aresztowany na miejscu zaraz po przyjeździe policji. Na razie żaden z postawionych mu zarzutów nie został udowodniony przed sądem, a detektywi z wydziału zabójstw kontynuują śledztwo. Desrosiers nie może pogodzić się z odejściem córki. Wspomina swoje dziecko i twierdzi, że Bella posiadała wyjątkowo troskliwą i pełną współczucia naturę. Powiedziała o tym podczas oficjalnego oświadczenia.

Była tak szczera. Zawsze nuciła i śpiewała w domu własne teksty. Wszyscy, którzy znają Bellę, dostawali jej wyjątkowe rysunki, przepełnione sercem i słońcem. Często malowała tęcze. Zawsze uczyła swoją siostrę współczucia i miłości.

Ojciec siedmiolatki, Ben zmarł w wyniku samobójstwa w lipcu ubiegłego roku.

Jesteśmy bardzo dumni z niesamowitej odporności, jaka ją cechowała w radzeniu sobie ze stratą ojca. Zdołała się z tym uporać, wykorzystując swoją uczciwą, wrażliwą i empatyczną naturę.

Zbiórka pieniędzy

Dziesiątki maskotek zostały ułożone w stos pod drzewem domu Desrosiers w południowym Edmonton. Sąsiedzi przynieśli także balony w kształcie serc. Mieszkańcy wyznali w CTV News Edmonton, że Bella zostanie zapamiętana jako dziewczynka, która prowadziła coroczną zbiórkę pieniędzy dla szpitala dziecięcego Stollery. 7-latka sprzedawała lemoniadę. Po śmierci dziewczynki, w serwisie GoFundMe została utworzona zbiórka mająca na celu wsparcie rodziny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Melissie Desrosiers. Ta, zobowiązała się przeznaczyć je na cele charytatywne związane z zainteresowaniami Belli. Pieniądze zasilą organizację świadczącą pomoc zebrom, Hospicjum, Towarzystwo Pomocy Zwierzętom i Dom Ptaków Meiki .

Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować