×

Założyli chłopcu prezerwatywę na głowę i podpalili! Bestialskie nagranie trafiło do Internetu

Dwóch uczniów technikum znęcało się nad młodszym nastolatkiem. Całe zajście nagrali, a później umieścili w Internecie. Sprawą zajęła się prokuratura.

Założyli koledze na głowę prezerwatywę i podpalili

Dwóch młodych chłopaków znęcało się nad młodszym kolegą. Jeden trzymał go za ręce, a drugi założył mu na głowę prezerwatywę, którą później podpalił!

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie 8 stycznia br. na zakopiance w Myślenicach w województwie małopolskim. Całą „zabawę” roześmianych oprawców nagrywała trzecia osoba.

Nagranie trafiło do sieci

Filmik z prześladowania nastolatka trafił do Internetu. Był m.in. na portalu wykop.pl i w lokalnych mediach. Widać na nim, jak chłopak próbuje się uwolnić z rąk dręczycieli. Niestety bezskutecznie. Dopiero, gdy jeden z nich zrobił mu „świecę” na głowie, zostawili go w spokoju.

Na szczęście nastolatek zdołał sam ugasił ogień i nic mu się nie stało.

Sprawa trafiła do prokuratury

Internauci powiadomili policję oraz dyrekcję myślenickiego technikum, do którego uczęszczają oprawcy nastolatka. Jak ustalił SuperExpress, obaj zostali już zatrzymani, a sprawą zajęła się prokuratura.

Jak poinformował st. sierż. Dawid Wietrzyk z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach:

Policjanci podjęli czynności, które doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Myślenicach

Jutro chłopcy, którzy znęcali się nad młodszym kolegą mają mieć przedstawione zarzuty. Pomimo, że są niepełnoletni, za czyn, którego się dopuścili będą odpowiadać jako dorośli

Źródła: www.polsatnews.pl, www.se.pl, www.rmf24.pl
Fotografie: YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować