×

6 zachowań kobiet, które skłaniają faceta do zdrady. Lepiej się ich wystrzegaj

Relacje damsko-męskie są dość skomplikowane. Ile par tyle przepisów na udany związek. Są jednak rady, które każda kobieta powinna wziąć sobie do serca. Dlatego też przestrzegamy, jak nie zachowywać się w stosunku do partnera. Dzięki unikaniu tych sześciu reakcji, możecie zmniejszyć prawdopodobieństwo zdrady! Nic tak nie denerwuje mężczyzn jak:

1. Notoryczne wahania nastrojów

Stabilność w związku jest bardzo ważna. Zarówno ta finansowa, jak i emocjonalna. W momencie kiedy kobieta jest wulkanem emocji, których sama nie potrafi okiełznać, może zacząć się w związku dziać źle. Bycie kapryśną nie wróży dobrze na przyszłość.

2. Chora zazdrość

Zazdrość w związku jest dobra, o ile zdarza się sporadycznie. Niestety mężczyzn odrzucają kobiety, które zachowują się podejrzliwie w stosunku do jego każdej znajomości. Notoryczna, wręcz chora zazdrość odpycha ich od partnerki.

3. Zbytnia irytacja

Mężczyźni nie lubią kobiet, które się często irytują. Partnerka, która zachowuje się w ten sposób, wygląda dla faceta nieatrakcyjnie. Nieumiejętność trzymania nerwów na wodzy, wpadanie szybko w gniew – nie przystoi kobiecie.

4. Zwierzanie się przyjaciołom z łóżkowych problemów

To największy możliwy grzech, jaki kobieta popełnia w związku. Problemy sypialniane powinny zostać tylko między wami. Jeśli opowiadasz o tym swoim koleżankom, nie dziw się, że mężczyzna będzie miał cię dość. Nikt nie chce, by o jego intymnych problemach rozpowiadano na prawo i lewo.

5. Niezdecydowanie

Pewne siebie i odważne kobiety to to, co facetów kręci najbardziej. Założenie, że facet domyśli się, czego chcemy, jest błędne. Tak samo jak ciągłe niezdecydowanie i doprowadzenie do sytuacji, w której same nie wiemy czego chcemy. To irytuje i męczy mężczyzn. Proste przekazy są jak najbardziej wskazane. Kiedy zaczniemy zbytnio mieszać facet zdecydowanie odejdzie do mniej konfliktowej kobiety.

6. Unikanie zbliżeń

Kontakt fizyczny w związku jest bardzo ważny. Buduje relacje i wzmacnia uczucia między dwojgiem kochających się ludzi. Unikanie seksu nie służy dobrze relacji. Po notorycznych odmowach facet poczuje się odtrącony i zniechęcony.

Może Cię zainteresować

zamknij