×

Zamiast diamentu podarował ukochanej pierścionek zaręczynowy z kawałkiem swojego ciała

Z pewnością dla większości kobiet pierścionek z diamentem, to obowiązkowa część zaręczyn. Ta para jednak jest wyjątkowa. Mężczyzna zamiast diamentu do pierścionka wsadził część siebie.

Nietypowa kobieta, nietypowy pierścionek

Nie do wszystkich pasują drogie kamienie. Dlatego narzeczony Carlee zdecydował się na pierścionek bardziej osobisty. Jego dziewczyna zawsze mówiła, że diamenty nie są dla niej. Jej zdaniem kupowanie ekstremalnie drogich rzeczy nie skłoni ją, by kogoś pokochała.

Carlee napisała na Facebooku, pod zdjęciem jej całkowicie wyjątkowego pierścionka zaręczynowego:

Jestem tak niesamowicie podekscytowana, że mogę poślubić mojego najlepszego przyjaciela. Mężczyznę, który wie, że jego ząb mądrości znaczy dla mnie więcej niż diament

Wyjątkowe zaręczyny

W mediach społecznościowych opisuje siebie i narzeczonego jako „nietradycyjną parę”. To ma tłumaczyć, dlaczego równie oryginalne były ich zaręczyny. Carlee nie tylko nie było przykro, że nie otrzymała pierścionka z brylantem, ona była prawdziwie uradowana pomysłowością swojego ukochanego. W końcu podarowanie komuś swojego zęba mądrości i to w takiej formie jest bardzo wyjątkowe.

W wywiadzie dla Buzzfeed dodaje:

Kiedy rozmawialiśmy o naszych zaręczynach powiedziałam, że diamenty są przereklamowane. Nie potrzebuję diamentu na potwierdzenie tego, jak bardzo ktoś mnie kocha. Mój narzeczony przeprowadził się już z Kanady, więc dowiódł swojej miłości!

Podobno cały pomysł z „zębowym pierścionkiem” podsunął tata przyszłego pana młodego. Przysłał parze kilka zdjęć, na których były uwiecznione zęby chłopaka. To wtedy zdecydowali się, że przemienią jeden z nich w pierścionek

Źródła: lelum.pl, metro.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij