×

Na profilu obcej kobiety zobaczyła zdjęcie widoku ze swojej sypialni. Prawda była znacznie gorsza

Nikt nie chciałby dowiedzieć się, że jest zdradzany przez ukochaną osobę i chyba nie ma odpowiedniego sposobu, żeby poznać przykrą prawdę. Niestety, w czasach gdy wszyscy mają konta na portalach społecznościowych, to kłamstwo może zostać wyjawione szybciej niż moglibyśmy się spodziewać.

Zdrada odkryta na Instragramie

Yulia Agranovych z Petersburga, rozpoczęła swój dzień od przeglądania Instagrama. W pewnym momencie na koncie innej dziewczyny, zobaczyła znajomy widok. Okazało się, że aplikacja zasugerowała zdjęcie, na którym przedstawiony był krajobraz z jej sypialni. Yulia nie mogła uwierzyć w to co widzi, lecz nie chciała wyciągać pochopnych wniosków.

Postanowiła porozmawiać ze swoim mężem. Ten zaczął się tłumaczyć, że Vlada, która umieściła zdjęcie, to dziewczyna jego kumpla, a fotografia została wykonana, gdy znajomi wpadli przed kinem do jego mieszkania. Zaprosił ich do kuchni na herbatę, lecz widocznie Vlada udała się na zwiedzanie posiadłości i zrobiła zdjęcie z sypialnianego okna.

Fotografie z ukochanym

Tłumaczenie męża nie przekonało Yulii, która przejrzała cały profil Vlady. Znalazła tam nie tylko zdjęcia z widokiem z mieszkania małżeństwa, ale również fotografie z mężem Yulii. W zdenerwowaniu napisała wymowny komentarz pod jednym ze zdjęć, na co szybko otrzymała odpowiedź kochanki.

Yulia wpadła w szał, gdy ponownie rozmawiała z mężem, tłumaczył się i twierdził, że to nieprawda. W końcu przyznał się do zdrady. Jak się okazało Vlada nie była jego jedyną kochanką. Mężczyzna powiedział też, że nie uważa, że był niewierny, ponieważ wszystkim dziewczynom zawsze mówił, że ma żonę.

Jedyne rozwiązanie to…

Zdradzona kobieta rozwiodła się z mężem. O całej sprawie powiadomiła media. W ten sposób chce ostrzec inne dzewczyny, które również mogą być zdradzane. Rozwódka cieszy się, że odkryła prawdę tak szybko, dzięki czemu jest jeszcze w stanie ułożyć sobie życie od nowa. Tym razem z mężczyzną, który będzie z nią szczery i wierny.

Może Cię zainteresować