×

York „atakuje” dziecko! Trudno się nie uśmiechnąć, widząc to nagranie

Wyobrażasz sobie, jak rozszalały york nagle rzuca się na niemowlę? My też nie! Ale na tym nagraniu, zamieszczonym w sieci przez rodziców chłopca, czarno na białym widać, jak York „atakuje” dziecko! Trudno się nie uśmiechnąć, widząc dowody takiej „zbrodni”…

Dziki, zły, ma bardzo ostre kły…

Niektóre pieski z góry są na straconej pozycji. Nawet jeśli chciałyby wyglądać groźnie, to nikt nie traktuje ich poważnie. Wysilają się, podskakuję, szczerzą zęby. Tyle wysiłku, a nikt się ich nie boi. Bo czy stworzonko, które przypomina raczej pluszaka, niż psa, może być uznane za niebezpieczne?

Ten york mocno się starał, żeby jego „napaść” wyglądała w pełni profesjonalnie. Efekt? Rozbawił już miliony internautów.

York „atakuje” dziecko

Na nagraniu widać rozszalałą bestię, jednak zaklętą w małym, kudłatym ciałku. Yorkshire terier zapewne bardzo się ucieszył, że znalazł wreszcie godnego przeciwnika do walki.

Mają podobne gabaryty, podobne priorytety i — jak widać — także podobne nastawienie do świata. A ile w nich radości!

Na początku widać, że na twarzy chłopca maluje się spore zaskoczenie, że napada na niego jakiś włochaty potworek. Ale szybko się wydało, że i potworek może być bardzo skłonny do zabawy.

Piesek dwoi się i troi, pląsa wokół niemowlęcia, a chłopiec wydaje się bardzo skory do takich harców. Nie zraża go nawet fakt, że przeciwnik w końcu kładzie go na łopatki. I to dosłownie.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Co prawda mały psotnik przewrócił swojego niemowlęcego partnera do zabawy, ale dziecku nie stała się krzywda. Rodzice obserwowali sytuację, a w pobliżu nie było żadnych przedmiotów, które mogłyby zranić bobasa.

Nagranie z tego niecnego „ataku” trafiło do sieci i rozbawiło już miliony internautów!

Źródła: swiatzwierzat.pl, YouTube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować