×

Śmiertelny wypadek pod Kołobrzegiem. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci

Dramatyczny wypadek pod Kołobrzegiem na drodze wojewódzkiej 162. W zdarzeniu brało udział 11 poszkodowanych, w tym troje dzieci. 5 osób trafiło do szpitala. Niestety życia 6. ofiary nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek pod Kołobrzegiem

Do wypadku doszło w sobotę 20 lipca około godziny 12:00. Na wysokości Kopydłówka zderzyły się ze sobą trzy wyprzedzające samochody. Według relacji świadków, szybko jadący mercedes zaczął wyprzedzać kolumnę samochodów. W tym samym momencie zaczęły wyprzedzać jadące w kolumnie audi i chevrolet na duńskich rejestracjach.

pojazd po wypadku pod kołobrzegiem
Facebook

Wypadek pod Kołobrzegiem – 5 osób trafiło do szpitala

W wypadku brało udział 11 poszkodowanych, w tym troje dzieci mających 8 miesięcy oraz 9 i 10 lat. Dzieci odniosły niewielkie obrażenia, jednak razem z dwójką najbardziej poszkodowanych osób, trafiły do szpitala. Niestety życia jednej osoby nie udało się uratować. Mimo reanimacji, kierowca mercedesa zginął na miejscu.

lpr na miejscu wypadku pod kołobrzegiem
Facebook

Kierowca mercedesa nie mógł się wydostać z pojazdu

O zdarzeniu opowiedział Maciej Hryb, strażak ochotnik biorący udział w akcji ratunkowej:

W momencie, kiedy dojechałem, zobaczyłem trzy rozbite samochody. W jednym była pani z dziećmi, ona opuściła samodzielnie samochód. Pasażerowie tego samochodu byli przytomni

pojazd po wypadku pod kołobrzegiem
Facebook

Według strażaka, w kolejnym samochodzie znajdowały się dwie osoby. Jedna była zakleszczona w pojeździe, a druga mogła się komunikować. Uwięzioną osobą był kierowca mercedesa. Mimo wysiłku osób znajdujących się na miejscu, jego życia nie udało się uratować.

Może Cię zainteresować