×

2- 3- i 4-latka trafili do rodziny zastępczej. Dziwne zachowanie rodzeństwa zaniepokoiło rodziców

Ci wyrodni rodzice przez 3 lata gwałcili swoje dzieci. To jednak nie wszystkie okrucieństwa, jakich się dopuścili… W czasie mocno zakrapianych imprez, które urządzali w domu, zezwalali na to także swoim znajomym.

Bezbronne dzieci

To, o co prokuratura oskarża 40-letnią Izabelę i 38-letniego Jarosława, jest po prostu przerażające. Trudno wyobrazić sobie, że ktokolwiek robi takie rzeczy małym dzieciom, a co dopiero, że czynią je rodzice. W czasie postępowania okazało się, że para spod Krapkowic znęcała się fizycznie oraz psychicznie, a także molestowała dzieci, które miały zaledwie 2, 3 i 4 lata.

Wyszło na jaw przypadkowo

Te wszystkie okrucieństwa wyszły na jaw całkowicie przypadkowo, po tym jak maluchy trafiły do rodziny zastępczej. Dzieci zachowywały się nietypowo, co zaniepokoiło nowych opiekunów. Natychmiast zgłosili to odpowiednim służbom. Niestety, potwierdziły się ich najgorsze przypuszczenia.

Według Nowej Trybuny Opolskiej, Izabela i Jarosław urządzali w domu libacje, w których uczestniczyli ich znajomi – Zygmunt oraz Mariusz (były mąż 40-latki, który w przeszłości był skazany za molestowanie dzieci). W czasie trwania tych „imprez” cała czwórka molestowała maluchy. Najstarsza, 4-letnia dziewczynka była przez nich także gwałcona. Trwało to od 2013 do 2016 roku.

Wyroki

Dwaj mężczyźni – Mariusz D. i Zygmunt Ż.- zostali skazani już wcześniej za gwałty na dzieciach na 12 i 13,5 roku więzienia. Proces Izabeli S. i Jarosława W. rozpoczął się w poniedziałek. Oskarżonym grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Ze względu na charakter sprawy, a przede wszystkim na dobro pokrzywdzonych, rozprawa będzie toczyła się za zamkniętymi drzwiami.

Polecane

Może Cię zainteresować