×

Doda przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie?! Internauta wychwycił szczegół

Poważno-niepoważna wtopa Dody? Wygląda na to, że jedna z największych gwiazd polskiej muzyki przerabia swoje zdjęcia, tak, aby wypadać na nich jeszcze lepiej. Na jednym z jej najnowszych zdjęć na Insta fani wyłapali coś, co wygląda conajmniej dziwnie i nienaturalnie.

Gwiazda w bikini

Dorota Rabczewska zalała ostatnio swoje konto społecznościowe epatującymi zmysłowością i seksem kusymi zdjęciami w bikini. Nic w tym dziwnego, od kilkunastu dni przebywa za granicą na wakacjach, racząc się urokiem rajskich plaż, słońcem i drinkami z palemkami. Większość fanów zdjęcia Dody w bikini i innych skąpych strojach, na których można podziwiać jej wdzięki, ucieszyły. Zasypali ją pozytywnymi komentarzami, w których chwalą to, jak świetnie wygląda.

Wtopa Dody

Zdaje się jednak, że sama Dorota tego euforycznego zachwytu nad swoim ciałem nie podziela. Inaczej nie kusiłoby jej przerabianie swoich zdjęć w Photoshopie. A wygląda na to, że w przypadku co najmniej jednego zdjęcia zdecydowała się nieco poprawić swoje ciało. Nikt by tego nie wychwycił, ale osoba, która zajmowała się obróbką zdjęcia nie zwróciła uwagi na jeden element. Natychmiast wychwycili to fani:

Co się stało z horyzontem? Nagle zmienił linię?

Ewidentnie coś poszło nie tak z przeróbką fotki

Jest tak szczupła, że to aż dziwne. Po co miałaby dodatkowo przerabiać zdjęcia.

wtopa dody
Instagram

Wyjście z klasą

Królowej polskiego popu trzeba przyznać jedno: skoro już zaliczyła tak ewidentną wtopę, to przynajmniej potrafiła wyjść z niej z twarzą. Nie wykasowała feralnego zdjęcia (które i tak by przecież w sieci pozostało, tu nic nie znika), nie zaprzeczała bezsensownie, tylko odpowiedziała krótkim zręcznym żartem, z którego nie sposób się nie zaśmiać:

Nawet horyzont kłania mi się w pas.

Dodzie składamy gratulacje – nie spanikowała i zachowała zimną krew. Życzmy jej także by była też mniej surowa wobec siebie, wiele Polek chciałoby wyglądać tak jak ona i zazdrości jej świetnej figury. Nawet tej w wersji nie sfotoshopowanej.

Źródła: www.instagram.com, www.plotek.pl, www.papilot.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij