Justyna opublikowała kolejny wpis o mężu: „Groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś…”

O rozstaniu Piotra i Justyny Żyłów mówi się w mediach już od kilku miesięcy. Wszystko za sprawą samej zainteresowanej. Co jakiś czas upubliczniała bowiem na swoich kontach w serwisach społecznościowych szczegóły z życia prywatnego. Ostatnio jednak zaprzestała to robić. Wszyscy myśleli, że to już koniec. Do wczorajszego wieczoru.

Nowy wpis

Justyna dodała wczoraj około godziny 22:00 nowy wpis na Instagramie. Streściła w nim swoje relacje z Piotrem. Zrobiła to w bardzo ostry i dosadny sposób. Z jej wypowiedzi wynika, że wkrótce zobaczymy dokument ze skoczkiem w TVN. Czyżby tuż przed jego emisją zdesperowana Justyna postanowiła dodać kilka słów od siebie na temat, jak to wszystko naprawdę wyglądało?

Na jej koncie pojawiło się zdjęcie z podpisem:

Justyna opublikowała kolejny wpis o mężu: „Groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś…”Udostępnij

Uprzedzając to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN . Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko …że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ?🤔w wyznaczone dni jak powiedziałeś jesteś ojcem reszta cię nie obchodzi ,ze nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach )że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusia nie przyjeżdżał ,żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał ,żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców ,ze nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna się nie godzi ,ze pomału z naszego domu wynosisz wszytko i ze w dzień ojca jak Karolinka biegała za Toba z prezentem to ty z Twoja mama uciekaliście z twoimi pucharami. Państwo wybacza kolejna prywatę ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media .Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiej kolwiek komunikacji ze strony męża .To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia .Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com, facebook.pl