×

Niektórzy sądzą, że emisja tego odcinka „Kuchennych Rewolucji” była nie na miejscu. Wpadka TVN-u

Zazwyczaj wpadki telewizyjne są zabawne i powodują uśmiech na twarzy. Tym razem niedopatrzenie stacji TVN było… przynajmniej niesmaczne.

Odcinek z wizytą w pokoju zagadek

Z powodu przerwy między sezonami, stacja TVN emituje powtórki „Kuchennych rewolucji”. Stałym elementem programu, w którym Magda Gessler rozwiązuje problemy restauratorów, jest integracja ich zespołów. W czwartkowym odcinku z dnia 10 stycznia, pomysł na wspólną rozrywkę okazał się bulwersujący. Magda zaprowadziła załogę do jednego z escape roomów w Lublinie.

Ogromne niedopatrzenie

Możemy się domyślić, że było to zwykłe niedopatrzenie. Jednak w obliczu tragedii, która rozegrała się w koszalińskim pokoju zagadek, było to według wielu internautów niesmaczne i nie na miejscu. Najbardziej bulwersuje fakt, że akurat ten odcinek został nadany w dniu pogrzebu zmarłych 15-latek!

Taka wpadka oczywiście nie umknęła uwadze telewidzów. W Internecie pojawiły się emocjonujące komentarze

„Gratuluje TVN-owi wyczucia”

Ktoś inny napisał do redakcji Wirtualnej Polski:

Jestem zbulwersowany faktem, że w dniu pogrzebu 5 dziewcząt, które zginęły w pożarze tzw. escape roomu, TVN wyemitowało kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji, w którym bohaterzy odcinka mają wydostać się z escape roomu w ramach tzw. integracji zespołu kuchni. Gratuluje TVN-owi wyczucia i współczucia wszystkim, których dotknęła ta tragedia

Przesunięcie premiery filmu

Przypominamy, iż z powodu dramatu, który rozegrał się 4 stycznia w Koszalinie i śmierci nastolatek, dystrybutorzy filmu pt. „Escape room” zdecydowali się na wstrzymanie premiery w Polsce. Był on reklamowany hasłem „Ucieknij z pokoju albo zgiń”, a w jednej ze scen, widocznych w zwiastunie, w tytułowym escape roomie można zauważyć… buchające płomienie.

Polecane

Może Cię zainteresować