×

Wpadka Pana Młodego podczas ślubu. Ksiądz i Panna Młoda wybuchli śmiechem

Wpadka na ślubie rozbawiła internautów. Ksiądz, prowadzący ceremonię, nie wiedział, jak zareagować na zachowanie pana młodego.

Najważniejsze wydarzenie w życiu

Ślub jest ważnym wydarzeniem nie tylko w życiu państwa młodych, lecz również ich rodzin i przyjaciół. Przeważnie jest planowany z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, żeby była pewność, że wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Wszyscy mniej więcej wiedzą, czego się spodziewać, ostatecznie każdy uczestniczy w życiu w co najmniej kilku ślubach jako gość, więc jest wiele okazji do tego, by oswoić się ze szczegółami. W wielu krajach praktykowane są zresztą próby ślubów, żeby każdy wiedział, gdzie stanąć, co powiedzieć i jak się zachować. Jest jednak jeden aspekt, którego nie da się do końca przewidzieć, ani zaplanować. Chodzi o nerwy…

Wpadka na ślubie

Zdarza się, że zjadają nowożeńców do tego stopnia, że cały starannie przemyślany ślubny scenariusz wylatuje im z głowy.

Do takiej właśnie sytuacji doszło podczas ślubu, którego nagranie robi  furorę w internecie. Na filmiku, który bije rekordy popularności na YouTube widać najbardziej kluczowy moment ceremonii: chwilę składania przysięgi małżeńskiej.

Pan młody ujmuje w dłoń obrączkę i składa na niej pocałunek. Następnie panna młoda podaje mu swoją dłoń, którą powinien trzymać w trakcie składania przyrzeczenia wiecznej miłości. Mężczyzna, wyraźnie zaskoczony tym gestem, nie bacząc na mikrofon, który podsuwa mu ksiądz, z rozpędu całuje również dłoń przyszłej małżonki. Panna młoda nie może opanować śmiechu, podobnie jak prowadzący ceremonię ksiądz. Jak szybko wyjaśnił zakłopotany nowożeniec:

„To pierwszy ślub…”

Dalej ceremonia przebiega wprawdzie w atmosferze powszechnego rozbawienia i chichotów, ale już bez większych zakłóceń. Komentujący odnieśli się do zachowania pana młodego z pełnym zrozumieniem:

Czy ktoś pomoże mi wstać? Padłem ze śmiechu

Aż przez rozmazanie widać jakiego buraka strzelił. No ale gość spoko z tego wybrnął

Cóż, bywają znacznie gorsze wpadki. Można na przykład pomylić imię kobiety, której się ślubuje miłość, jak zdarzyło się Rossowi w serialu Przyjaciele 😜

Źródła: pikio.pl, www.youtube.com

Polecane

Może Cię zainteresować