×

Wojciech Modest Amaro znów został ojcem! Jego syn otrzymał nietypowe imię

Wojciech Modest Amaro został ojcem! Przypomnijmy, że polski kucharz i restaurator wraz z żoną Agnieszką poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka, pod koniec marca bieżącego roku. Oboje nie zdradzili jednak, kiedy na świat ma przyjść ich pociecha. Dziś wiadomo, że ten moment mają już za sobą.

Wojciech Modest Amaro został ojcem

To już czwarte dziecko gospodarza programu „Hell’s Kitchen”. Fani telewizyjnego jurora gratulują szczęśliwemu i kochającemu ojcu.

Płeć i imię dziecka

Co więcej, wiadomo już, jaka jest płeć dziecka i co więcej, jak będzie miał na imię maluszek.

Gabriel Charbel Amaro!!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna!!! – napisał pod fotografią z porodówki

Internauci szybko zauważyli, że wybór egzotycznego imienia nie był przypadkowy

Święty Charbel urodził się w Libanie. Jest to ziemia, która, jak mówi legenda, pamięta kroki Adama, który po wygnaniu z raju osiadł właśnie w Libanie. To tu sam Bóg, według innej legendy, zszedł na ziemię i zasadził cedry – czytamy w jednym z komentarzy

Warto zaznaczyć, że Wojciech Modest Amaro kilka lat temu sam bardzo zbliżył się do Boga. W jednym z wywiadów powiedział nawet, że „boska interwencja przyszła do niego w samą porę i zapełniła wewnętrzną pustkę”. Podobno to Bóg wpłynął również na to, że restaurator postanowił odnowić przysięgę małżeńską po zaledwie 6 lat po ślubie.

Imię Gabriel wydaje się więc być jak najbardziej na miejscu. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!

Może Cię zainteresować