×

Wojciech Cejrowski ostro o niedzielnych wyborach i PiS. „Będą rozliczeni na Sądzie Ostatecznym”

Wojciech Cejrowski wtrącił swoje trzy grosze do dyskusji o wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kontrowersyjny podróżnik i dziennikarz przyznał otwarcie na kogo zagłosował i podkreślił, że nie żałuje swojego wyboru.

Wojciech Cejrowski o wyborach do europarlamentu

Wojciech Cejrowski nigdy nie ukrywał swojej sympatii dla środowisk prawicowych. Dlatego pewnie nikogo nie zaskoczyło, że jego poparciem ciszyła się Konfederacja KORWIN Braun Liroy Narodowcy. W najnowszym wpisie na Facebooku potwierdził, że oddał głos właśnie na to ugrupowanie:

Głosowałem na Bosaka i zagłosowałbym na Kaję Godek, gdybym ją miał na liście. Przegrali z kretesem, a ja mego głosu nie żałuję. Od lat głosuję na programy, które przegrywają. Bo nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, lecz zgodnie ze swoim sumieniem – nawet, jeżeli wiesz, że głos twego sumienia zostanie zadeptany przez resztę głosów

wojciech cejrowski w podróży
Instagram

Podróżnik stawia na radykałów

Najwyraźniej wyniki wyborów do europarlamentu, nie zaskoczyły Wojciecha Cejrowskiego. Podróżnik podkreślił, że jego zdaniem warto głosować na radykalne ugrupowania. Nawet jeśli ma się świadomość, że nie wygrają wyborów. Cejrowski twierdzi, że wielkie partie są wtedy zmuszane do zmiany swoich programów, ponieważ boją się utraty wyborców właśnie na rzecz radykałów.

wojciech cejrowski z mikrofonem
Youtube

Wojciech Cejrowski zaznacza, że głosuje zgodnie ze swoimi przekonaniami, ponieważ obchodzi go to, jak zostanie oceniony na Sądzie Ostatecznym, a nie przez ludzi. Na koniec swojego wpisu podróżnik stwierdził, że politycy Prawa i Sprawiedliwość będą rozliczeni przez Boga za podejście do spraw aborcji:

PiS na Sądzie Ostatecznym będzie rozliczany z aborcji. Kaja Godek dostanie punkty za to, że podejmowała próby walki. Nieważne, że nieskuteczne

Zgadzacie się z tym, co Wojciech Cejrowski ma do powiedzenia o wyborach do europarlamentu?

Może Cię zainteresować

zamknij