×

W studio „Dzień Dobry TVN” zawrzało. Wypowiedzi Cejrowskiego nie spodobały się prowadzącym

Znany podróżnik i publicysta, Wojciech Cejrowski, zasiadł na kanapie „Dzień Dobry TVN”. Jak się już domyślacie i tym razem nie obyło się bez mocnych, wywodzących się z katolickiego konserwatyzmu poglądów, z których znany jest jest gość programu. Przez jego kontrowersyjne wypowiedzi, w studio, gdzie program prowadziła Dorota Wellman oraz Marcin Prokop, zrobiło się naprawdę gorąco!

Już na samym początku Cejrowski wykonał znak krzyża, co niekoniecznie spodobało się prowadzącej. Ten fragment programu w szczególny sposób zwrócił również uwagę internautów, którzy niejednokrotnie komentowali i wciąż komentują całą sytuację.

Rozmowa kręciła się wokół szczepionek, aborcji i państwa, a więc tematów, które najczęściej dzielą opinię publiczną

Jak się okazało, Cejrowski jest zdecydowanym przeciwnikiem szczepionek – każdy obywatel powinien sam decydować, czy chce ją przyjąć, a co za tym idzie, nie powinna być odgórnie narzucana.

Kiedy padł temat aborcji, w studio zawrzało

Dorota Wellman stwierdziła, że skoro Cejrowski jest zwolennikiem wolności, to dlaczego nie zgadza się na to, aby kobieta w ciąży mogła dobrowolnie przerwać ciążę.

Co na to podróżnik? Bez namysłu odpowiedział, że obowiązkiem państwa jest ochrona obywatela od poczęcia aż do śmierci. Ta odpowiedź nie do końca przypadła do gustu prowadzącej program parze, co było wyraźnie widać.

W konsekwencji burzliwej rozmowy, dziennikarze regularnie wchodzili w słowo Cejrowskiemu, co prawdopodobnie świadczyło o tym, że wielokrotnie nie zgadzali się z jego poglądami.

Fragment możecie obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=asau8CIPzv0

Może Cię zainteresować

zamknij