×

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2021 rok. Wiosna będzie dla nas przełomowa

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2021 rok znów wzbudza niepokój. Jasnowidz z Człuchowa podzielił się z internautami swoimi przepowiedniami dotyczącymi najbliższych miesięcy. W jego wypowiedziach pojawiają się zatrważające informacje dotyczące Polski.

Wiosna przyniesie zmiany

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdążył nas już przyzwyczaić do swoich szokujących wizji. Dwa miesiące temu zapowiadał, że w Polsce pojawią się obce wojska. Póki co, ta przepowiednia się nie spełniła, ale nie sposób nie zauważyć, że na świecie mają obecnie miejsca przełomowe wydarzenia.

Epidemia koronawirusa, narastające niepokoje społeczne czy destabilizacja USA są teraz głównymi tematami. W związku z tym, Krzysztof Jackowski pokusił się o kolejną analizę sytuacji geopolitycznej na świecie. Na swoim kanale na YouTube opublikował nagranie, w którym wyjaśnił, co będzie się działo w nadchodzących miesiącach. Jasnowidz Jackowski oświadczył, że czuje, że już na wiosnę nasza rzeczywistość stanie się jeszcze trudniejsza.

Kiedy myślę o wiośnie, to czuję ukojenie. Trochę się do wszystkiego przyzwyczailiśmy, wiosna wydawać by się mogła zbawienna. Roślinność się budzi, słońce… a mi się kojarzy chaos. Szkoda, że tylko tak mogę do Was mówić. W tym roku, być może się mylę, w tym roku inaczej przywitamy wiosnę. A dokładniej ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2021 rok

Jasnowidz z Człuchowa snuje opowieść na temat pewnego rodzaju przebudzenia, którego wkrótce doznają ludzie w całej Europie.

Wszyscy zauważamy, że jest coś nie tak. Europa i Polska na coś czekają. Aż mi się wciska taka myśl, że politycy europejscy już są zaniepokojeni, że jeszcze nie zaczyna się coś, co ma się zacząć. Oni muszą swoją narrację prowadzić dalej, ale ludzie się buntują. Sytuacja ta długo trwać nie może.

Zdaniem jasnowidza w naszym kraju będzie coraz gorzej. Ze słów Jackowskiego wyraźnie wynika, że Polskę czeka chaos gospodarczy. Wizjoner nie ukrywa, że nadchodzi moment, w którym Polacy będą musieli wziąć sprawy w swoje ręce.

Żyjemy w czasie, w którym doświadczymy poważnych spadków na giełdach z powodu wydarzeń. Dopiero doświadczymy chaosu gospodarczego, gdzie naprawdę zaczniemy się obawiać o proste, codzienne rzeczy. (…) Dochodzimy do sytuacji, kiedy mniej możemy patrzeć na rządzących, a bardziej na siebie. I to my, musimy teraz zadbać o to, co mamy. O rodziny, o bliskich, na tym trzeba się skupiać i pilnować naszych rzeczy i miejsc.

Czy w ten sposób Jackowski odnosi się do ruchu góralskie veto? To bardzo prawdopodobne, ponieważ jasnowidz niejednokrotnie przekonywał, że swoje przepowiednie często opiera na analizie wydarzeń z kraju i ze świata.

Ogromne zagrożenie

Jasnowidz przewiduje, że Europa już niebawem znajdzie się w bardzo skomplikowanej sytuacji. Co gorsza, suwerenność Polski stanie pod znakiem zapytania. 

To wydaje się jeszcze niezagrożone, ale ta sytuacja potęguje, idzie do przodu w różnych kwestiach. Pierwsze, to przegrzana sytuacja na Bliskim Wschodzie. Tego nie wolno lekceważyć, choć jest fizycznie daleko. Tam się waży spokój świata w tej chwili. (…) Cały czas chodzi mi po głowie, że w Polsce nic szczególnego się nie wydarzy, ale obawiam się o Polski suwerenność. Powtarzam to dalej.

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że Europejczycy będą musieli stawić czoła problemom wewnętrznym wspólnoty.

My nie żyjemy już w normalnych świecie. Europa jest kontynentem bardzo zagrożonym od wewnątrz. Żyjemy w bardzo niebezpiecznym momencie. Oczywiście możemy sobie z tego nie zdawać sprawy lub nie chcieć zdawać sprawy, ale to nic nie zmienia.

Czas pokaże czy wizja Jackowskiego się spełni.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować