×

Jasnowidz Jackowski alarmuje. Wojska niemieckie już niebawem zawitają w Polsce!

Jasnowidz Jackowski alarmuje. Jego najnowsza wizja wzbudza niepokój nie tylko wśród mieszkańców terenów przygranicznych. Internauci boją się spełnienia przepowiedni dotyczącej interwencji wojsk niemieckich.

Jasnowidz Jackowski alarmuje

Krzysztof Jackowski już niejednokrotnie zaskakiwał swoich widzów przerażającymi wizjami na temat przyszłości. Nieco ponad miesiąc temu jasnowidz zapowiadał, że w Polsce nastąpi ogromny rozlew krwi. Większość osób łączyła jednak jego wizję z zaostrzeniem sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Teraz okazuje się, że tamta wizja może mieć związek z tym, co teraz zobaczył najsłynniejszy, polski jasnowidz z Człuchowa. Podczas najnowszej audycji na YouTube Krzysztof Jackowski opowiedział internautom o wizji, której doznał podczas niedawnej rozmowy ze znajomym. Szczegółowo opisał wydarzenia, które jego zdaniem już niebawem rozegrają się w Polsce. 

Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach. I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem o co chodzi, tak to poczułem.

Turcję ogarnie ogień

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego powód zaangażowania sił zewnętrznych w sytuację w Polsce będzie przesadzony.

Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Zachodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje. Tu jest ważne zdanie, mam je zapisane, ale dzień po tym, jak je zapisałem, coś się wydarzyło tam i nie wiem.

Jasnowidz miał również wizję dotyczącą Turcji. Zapowiedział, że na styku Europy i Azji wybuchną poważne konflikty.

Potem w tej wizji mówię tak: Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji. A potem mówię: w Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję.

Fotografie: YouTube, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować