×

Mężczyzna żeni się z 5 kobietami. Ludzie są zaskoczeni, kiedy dowiadują się, w jaki sposób żyją

Poligamia to temat dość kontrowersyjny. Jednak wyobraźcie sobie, że jest na świecie rodzina, która w osłupienie wprowadza nawet innych poligamistów…

Brady Williams to były duchowny, który obecnie posiada 5 żon oraz aż 24 dzieci! Jego rodzina, składająca się z 30 osób, mieszka w 2 osobnych, sąsiadujących ze sobą domach w Salt Lake City.

Wszystko po to, aby każdy z członków rodziny miał odrobinę własnej przestrzeni.

W 2014 roku ta ogromna i z pewnością niezwyczajna rodzina, za pomocą reality show, postanowiła otworzyć swoje drzwi dla innych i pokazać jak dokładnie wygląda ich życie.

Żony Brady’ego nazywają się kolejno Paulie, Robyn, Rosemary, Nonie oraz Rhonda, aby żadna z nich nie czuła się gorsza czy odrzucona, wszytko zostało rozplanowywane.

Mężczyzna spędza z każdą z nich co piątą noc. Chyba, że w jakiś dzień tygodnia akurat wypadną urodziny którejś żony. Wtedy taka szczęściara może cieszyć się dodatkową nocą ze swoim ukochanym.

Każdego ranka mężczyzna wędruje kolejno do każdej z sypialni swoich żon, aby obdarować je całusem na dzień dobry. Z kolei każdego wieczora cała rodzina wspólnie spożywa kolację.

Kiedyś rodzina Williamsów szczyciła się byciem fundamentalistycznymi mormonami, jednak teraz nazywają się postępowymi poligamistami.

Wszystko dlatego, że w ich stylu życia znajduje się miejsce dla napoi alkoholowych oraz na wyrażanie bardziej otwartych poglądów, niż w innych, podobnych domach.

Sami Williamsowie opisują siebie jako wyrzutków. Twierdzą, że właśnie tak są traktowani, nawet w ich społeczności.

Brady wyznaje:

To wcale nie jest takie skomplikowane… My po prostu naprawdę i szczerze się kochamy… Miłość razy pięć!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii na ten temat. My wciąż jesteśmy w lekkim szoku i zwyczajnie brak nam słów.

Może Cię zainteresować

zamknij