×

36-latka ma 11 dzieci i znów jest w ciąży. „Nie mówcie mi, co mam robić”

Niektórzy mówią, że marzą o dużej rodzinie, a przez słowo „duża” rozumieją czworo lub pięcioro dzieci. Ta Amerykanka ma 11 dzieci i znów jest w ciąży. Ale młoda kobieta nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii macierzyństwa. Jak sama twierdzi, chciałaby mieć 17 dzieci.

Ma 11 dzieci i znów jest w ciąży

Veronica Merritt ma 36 lat i mieszka w Nowym Jorku. Swoje pierwsze dziecko urodziła, gdy miała zaledwie 14 lat, ale nigdy nie żałowała tak wczesnego macierzyństwa. Od dawna marzyła o tym, żeby mieć naprawdę dużą rodzinę. Jej pierwszy mąż nie rozumiał tego marzenia. Małżeństwo szybko się rozpadło, a Veronica związała się z nowym mężczyzną.

Ten podziela jej pragnienie stworzenia naprawdę licznej rodziny. Para wychowuje 11 dzieci, tylko dwójka pochodzi z pierwszego małżeństwa kobiety. Najstarszy syn ma dziś 21 lat, a wkrótce będzie także bratem starszym o… ponad 20 lat. Veronica spodziewa się 12. dziecka.

Ma 11 dzieci i znów jest w ciąży
YouTube

Kobieta z radością oczekuje na narodziny maleństwa. Jednocześnie podkreśla, że mimo trudów wychowania tak licznej gromady, chciałaby urodzić kolejne dzieci. Marzy o tym, by mieć ich aż 17, a ponieważ ma jeszcze na to przynajmniej kilka lat, ma zamiar dopiąć swego.

Ma 11 dzieci i znów jest w ciąży
YouTube

Nie stosuje antykoncepcji

Veronica i jej partner Marty wychowują imponującą gromadkę. To Adam (15 l.), Mara (13 l.), Dash (12 l.), Darla (10 l.), Marvelous (8 l.), Martalya (6 l.), Amelia (4 l.), Delilah (3 l.) oraz Donovan (12 mies.).

Ma 11 dzieci i znów jest w ciąży
YouTube

Kobieta przyznaje, że nie stosuje antykoncepcji. Jak twierdzi, mogłoby jej to tylko zaszkodzić, ponieważ jest podatna na zakrzepy krwi. Zresztą stosowanie antykoncepcji nie jest potrzebne kobiecie, która chce jak najszybciej urodzić jeszcze kilkoro dzieci.

Veronica przyznaje, że otrzymuje wiele negatywnych komentarzy od ludzi, którzy słyszą, że jest mamą takiej gromadki. Ale nie przejmuje się tym i niewiele sobie robi ze złośliwych uwag.

Co więcej, 36-latka twierdzi, że tak liczna rodzina to sposób na udany związek. Jak mówi, nie kłóci się ze swoim partnerem, ponieważ zwyczajnie nie ma na to czasu.

Kobieta ma swoje konta na TikToku i Instagramie. Tam pokazuje życie swojej rodziny „od kuchni” i dzieli się radami na temat tego, jak okiełznać tak liczną rodzinę. O dwunastej ciąży poinformowała swoich obserwatorów zamieszczając na Instagramie nagranie z badania USG ciążowego.

Veronica przyznaje, że jest bardzo oszczędna i chociaż jej dzieciom niczego nie brakuje, ona i jej partner nie mają nawet kredytu hipotecznego. Kupili dom z dziewięcioma sypialniami za jedyne 20 tys. dolarów.

Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij