in

10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzać

Imię każdego z nas ściśle określa charakter i mimo że wiele osób w to nie wierzy, opisuje to, co lubimy i jacy jesteśmy. Nie bez kozery rodzice tak długo szukają imienia dla swojej pociechy, aby ta przez całe życie mogła być z tego dumna.

Osoby przesądne (na pewno każdy z nas ma takie w swoim towarzystwie) upatrują w imionach drugiego dna i dla nich to jest tożsame z tym, jakim kto jest człowiekiem

Według tych ludzi są imiona, które niestety z góry są skazane na to, że mogą być niewierne lub mają większe predyspozycje do tego, aby zdradzać. Nie musi się to stać, ale akurat nimi targają większe emocje. Są też i takie imiona, która są bardzo wierne i właśnie tą wiedzą się z Wami dziś dzielimy.

10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzaćUdostępnij

Ewa

Kobieta ideał. Zawsze najważniejsze dla niej jest dobro rodziny i nawet jeśli źle się wiedzie w związku, to zrobi wszystko, aby tylko pozostać przy boku męża.

Dorota

Bardzo ceni sobie granie w otwarte karty i bycie fair. Jeśli tylko widzi, że coś niepokojącego dzieje się w relacji, od razu reaguje, a to panowie bardzo sobie cenią w relacji. Sama zrobi wszystko, aby być oddana i wierna.

Aleksandra

Wzór cnót. Kobieta o wrażliwej naturze, która uwielbia romantyczne filmy i takiej miłości szuka w życiu realnym, dlatego też gdy się zakocha, możesz być pewien, że będzie to miłość do końca życia.

10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzaćUdostępnij

Anastazja

Kobieta, która nie spotyka się z byle kim i nie rozdaje byle komu swojej intymności. Wybiera tylko tego, z kim wie, że chce spędzić całe życie. Jest mu wierna i oczekuje tego samego.

Magdalena

Potrafi wiele wybaczyć i jest wyrozumiała. Nie robi awantur o nic i potrafi być aloesem, który koi nawet największą kłótnię. Nie wyobraża sobie, że w związku można się zdradzać. Sama by tego nie zrobiła i tego samego oczekuje od partnera.

Zosia

To osoba, która ma niebywale rozwiniętą intuicję i wie, kogo wybrać, aby móc cieszyć się ze szczęśliwego i wiernego związku. Ma szósty zmysł.


Loving couple lying in bed
Udostępnij

Natalia

Anioł nie kobieta i mężczyznom to imponuje. Niewiele osób chciałoby ją zdradzić i dla niej jasne jest, że tak samo nie może zrobić tego ona. Wierna, oddana i kochająca.

Marta

Bardzo delikatna i wrażliwa. Dla niej miłość to coś więcej niż tylko sama cielesność, dlatego liczy się także to, co głęboko w sercu. Nie wybaczyłaby sobie, gdy zdradziła ukochaną osobę. To zresztą nie mieści się w jej honorowym kodeksie.

Kasia

Jest wierna, ale nie ma szczęścia do partnerów. Często trafia na mężczyzn, którzy ją wykorzystują i nie potrafią docenić jej dobrego serca. Mimo wszystko ona sama nigdy nie zdradzi.

Renata

Kobieta, której pragną mężczyźni i okazują jej to na każdym kroku. Ona jednak nie zważa na nich, gdy jest zakochana. Inny faceci ją nie interesują, gdy jest w stałym związku.

10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzaćUdostępnij

Czy w Waszym przypadku to się zgadza?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Fotografie: pexels.com, maxpixel.net, pexels.com, maxpixel.net