×

Wieniawa zamieszkała w apartamencie za 2 mln zł! Wszystko ocieka tam luksusem

Wieniawa zamieszkała w apartamencie za dwa miliony złotych, który przez minione miesiące z poświęceniem urządzała. Młoda aktorka nie oszczędzała na elementach wystroju, którego inspiracją, jak sama przyznała, był styl balijski.

Nowe mieszkanie Julii Wieniawy

Dwa i pół roku temu Julia Wieniawa nieoczekiwanie zdała maturę. Chyba sama była tym zaskoczona, bo jej przygotowania do egzaminu dojrzałości obejmowały głównie robienie zdjęć zeszytom i publikację ich na Instagramie. Jak się okazało po ogłoszeniu wyników, nie miała żadnych sprecyzowanych planów na tę okoliczność. Jeszcze przed maturą gubiła się w domysłach, co robić dalej. W wywiadach zastanawiała się, czy lepiej zdawać na studia aktorskie w Warszawie lub Krakowie, czy może wyjechać do Nowego Jorku i tam zapisać się do szkoły Lee Strasberga.

Kiedy ostatecznie udało jej się zdać, nie zdecydowała się na żadną z tych opcji. Zamiast tego wolała zostać twarzą licznych kampanii reklamowych i pozować na ściankach. Jako ambasadorka lakieru do paznokci, farb do włosów, smartfonów oraz kostiumów kąpielowych zarabia około miliona złotych rocznie.

Wieniawa zamieszkała w apartamencie za 2 mln zł

Zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. W czasie swoje krótkiej kariery zdążyła kupić i urządzić dwa mieszkania, które jednak nie spełniły jej wyśrubowanych wymagań. W tej sytuacji nie pozostawało jej nic innego jak tylko kupić trzecie.

Na dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu wydała 2 miliony złotych, nie licząc kosztów remontu i wykończenia.

Na nie też nie żałowała pieniędzy. Jak ujawniła, inspiracją był dla niej styl balijski. Jednocześnie Julia nie ukrywa fascynacji tonącym w egzotycznej roślinności mieszkaniem Marcina Tyszki, znanego fotografa.

W nowym mieszkaniu Wieniawy też jest zielono. Młoda celebrytka podkreśla, że ofiarnie zajmuje się swoimi roślinami. Na InstaStories dzieli się swoimi patentami na utrzymanie roślin w dobry zdrowiu i kondycji.

Julia osobiście nadzorowała wykończenie swojego najnowszego apartamentu. Remont, jak to zwykle bywa, trochę nie przeciągnął, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i Wieniawa już przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Do dopracowania pozostały dosłownie drobiazgi, takie jak wykończenie prywatnej siłowni, którą Julia urządziła obok garderoby oraz wystroju tarasu, na którym, podobnie jak u Tyszki, przeważają palmy.

Młoda aktorka urządzała wnętrza nie zważając na koszty. Jak udało się ustalić Pudelkowi, Wieniawa kupiła złoty okap do kuchni za niemal 4 tys. zł. Drugie tyle wydała na wielkie łoże z welurowym obiciem. Jest też luksusowa wanna… obita marmurem!

Źródła: www.instagram.com, www.pudelek.pl, www.o2.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij