×

W tym wieku najczęściej spotykamy miłość swojego życia. Jednak nie każdemu się to udaje

Odnalezienie miłości na całe życie nie jest łatwe. Mimo to niektórym z nas udaje się tego dokonać wyjątkowo szybko. Z kolei inni mają z tym naprawdę spory problem. Jesteście ciekawi, jak wygląda średnia? W jakim mniej więcej wieku znajdujemy TĘ właściwą osobę?

Jeden z brytyjskich serwisów internetowych przeprowadził badanie na 2 tysiącach dorosłych Brytyjczyków. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jak mniej więcej wygląda życie uczuciowe statystycznego człowieka.

Co wykazał sondaż?

Przede wszystkim okazało się, że w większości jesteśmy romantykami wierzącymi w „dwie połówki jabłka”. 74% ankietowanych podkreśliło, że wierzy w to, iż na świecie są osoby, które są im pisane od zawsze. To jeszcze nie wszystko. Aż 55% osób, uczestniczących w badaniu, twierdziło, że już udało im się odnaleźć miłość swojego życia!

Niestety, nie wszyscy myślą tak optymistycznie… 14% pytanych twierdziło, że najprawdopodobniej nigdy nie znajdą miłości.

Kiedy średnio znajdujemy ukochaną osobę?

Kolejna część badania wykazała w jakim wieku statystycznie poznajemy TĘ właściwą osobę. Okazuje się, że dzieje się tak w okolicach 28. roku naszego życia. Z kolei już roku później o danym związku myślimy bardzo poważnie, a tuż po 30. pobieramy się. Właśnie tak pokazują statystyki.

Ile związków mamy zanim odnajdziemy TĘ jedyną osobę?

Badanie potwierdziło też inny fakt. Znalezienie TEJ właściwej osoby nie jest łatwe. Rzadko kto znajduje ją w pierwszej kolejności. Średnio spotykamy się z 6 osobami, zanim poznamy miłość swojego życia.

A jak było z Wami? ?

Może Cię zainteresować

zamknij