×

Obcy mężczyzna zaatakował ją na ulicy. Kiedy zaczęła stawiać opór, użył noża, aby ją uciszyć

Do przerażającego zdarzenia doszło w miniony wtorek w Bukit Tengah w Malezji około godziny 21:30. To właśnie wtedy 19-latnia sprzedawczyni wracała z pracy, kiedy w jednej z ciemniejszych uliczek natknęła się na złodzieja. Dziewczyna robiła wszystko, aby zatrzymać torebkę, którą próbował wyrwać jej mężczyzna. Kiedy ten stwierdził, że nastolatka stawia zbyt duży opór, wbił jej nóż kuchenny w twarz i uciekł ze swoją zdobyczą.

 

Druzgocące nagranie pokazuje dziewczynę siedzącą z wbitym tuż pod prawym okiem nożem, podczas gdy z pomocą podchodzą do niej inni ludzie. Na miejscu zdarzenia zjawia się również policja.

Główny komisarz tamtejszej policji zaznaczył, że są w trakcie poszukiwania „dobrze zbudowanego mężczyzny”, który ostatecznie ukradł torebkę 19-latce.

Pochodząca z Chai Leng Park ofiara odniosła poważne obrażenia na brzuchu i szyi. Najbardziej ucierpiał jej prawy policzek po tym, jak złodziej wbił w niego nóż kuchenny… Ofiara trafiła do szpitala Bukit Mertajam, gdzie na zeznania dziewczyny wciąż czekają funkcjonariusze. Aktualnie gromadzimy nagrania z kamer miejskich, aby zidentyfikować złodzieja. Szukamy także naocznych świadków, którzy mogliby pomóc nam w śledztwie – zaznacza komisarz

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że sprawca jak najszybciej zostanie schwytany i zapłaci za to, co zrobił 19-latce.

Ps. Wszystkim, którzy zastanawiają się, jak to możliwe, że nóż na ostatnim ujęciu w nagraniu znajduje się na drugim policzku, przypominamy, że kiedy robimy selfie, to jest to odbicie lustrzane. W tym wypadku poszkodowana kręciła filmik właśnie przednią kamerką.

Może Cię zainteresować

zamknij