×

Mąż razem z żoną zrzucili łącznie ponad 200 kg! Wtedy zdali sobie sprawę z czegoś nieuniknionego…

Mogłoby się wydawać na pozór, że każdy z nas ma inne życie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę kilka kluczowych faz, przekonamy się, że praktycznie każdy ma je na swoim koncie. Wśród tych etapów z pewnością wymienić można chwile, kiedy to przybraliśmy na wadze.

Nie licząc choroby czy ciąży, ludzie mają tendencję do tycia po dużych zmianach w swoim życiu: w szkole, po ślubie, czy też po pojawieniu się dzieci na świecie.

Choć na pozór mogłoby się wydawać, że nie powinniśmy przybierać na wadze, skoro jesteśmy w szczęśliwych związkach, jeśli weźmiemy pod uwagę komfort posiadania drugiej połówki, łatwiej zbagatelizować dodatkowe kilogramy. Ale dla jednej pary mieszkającej w Teksasie, przyrost masy wymknął się spod kontroli…

Angela i Willie Gillis przytyli znacznie więcej. Przełom i chęć zmiany w przypadku tej dwójki nastąpiła w chwili kiedy para spotkała się z chrześnicą mężczyzny. Willie ważący 223 kg i Angela mając 153 kg, zdali sobie sprawę, że jeśli nie zmienią swojego trybu życia, odebrane zostaną im długie i szczęśliwe lata.

Angela i Willie są małżeństwem od 2010 roku

walka-z-nadwaga (1)

W 2011 roku, kiedy zbliżała się ich pierwsza rocznica ślubu, pod wpływem spotkania z maleńką chrześnicą Willie’go, para postanowiła odmienić swoje życie.

Oboje doszli do wniosku, że to odpowiednia chwila aby stanąć do walki z otyłością.

walka-z-nadwaga (2)

W pewnym sensie nadwaga była częścią ich życia. Oboje zawsze sporo ważyli i żyli w mieście, w którym nadwaga mieszkańców to spory problem.

walka-z-nadwaga (3)

Po podjęciu decyzji o zrzuceniu zbędnych kilogramów, para zaczęła chodzić na siłownię sześć razy w tygodniu. Dodatkowo Angela zaczęła zdrowo gotować.

Nic więc dziwnego, że z czasem zdrowa dieta oraz wysiłek fizyczny zaczęły przynosić efekty. Para gubiła niepotrzebne kilogramy.

walka-z-nadwaga (4)

Wkrótce po zmianie stylu życia, Angela postanowiła pójść o krok dalej. Chciała spożytkować swoją energię jak najlepiej.

Kobieta zaczęła biegać i wkrótce odkryła w sobie nową pasję, do której zachęciła również swojego męża. Po jakimś czasie kobieta zapisała się na pierwszy maraton, a jej mąż na półmaraton.

walka-z-nadwaga (5)

I chociaż pierwszy udział zawodach nie poszedł zgodnie z planem, ich wysiłki przyniosły niesamowite i widoczne rezultaty.

Angela zaczęła nosić ubrania o 16 rozmiarów mniejsze! Willie natomiast stracił prawie 82 cm w talii.

walka-z-nadwaga (6)

Teraz małżeństwo robi wszystko, aby promować zmianę stylu życia poprzez blog i media społecznościowe. Na Facebooku można znaleźć ich stronkę We Beat Fat.

Ich celem jest pokazanie jak walczyć ze zbędnymi kilogramami. I choć nie jest to łatwe, jest to możliwe absolutnie dla każdego.

walka-z-nadwaga (7)

W ciągu pięciu lat para zrzuciła wspólnie ponad 225 kg.

Losy małżeństwa z Teksasu mogą stać się wielką inspiracją dla wszystkich tych, którzy pragnął pozbyć się zbędnych kilogramów. Jeśli uważasz podobnie, udostępnij ten wpis dalej!

Polecane

Może Cię zainteresować