×

W wieku 33 lat została babcią i jest z tego dumna. „Ludzie myślą, że jesteśmy siostrami”

W bardzo młodym wieku została matką i nie wstydzi się tego. Niewiele lat później jej córka również szybko zaszła w ciążę. Dzięki temu uczyniła ją 33-letnią babcią!

W wieku 33 lat została babcią

Pochodząca z Irlandii 38-letnia Phillipa Nairn została matką w wieku 16 lat. W zasadzie była nastolatką, gdy urodziła córkę Stephanie. Pomimo trudności, udało jej się wychować swoje dziecko i jest niej bardzo dumna.

Jednak historia lubi się powtarzać i córka Phillipy także w wieku nastoletnim po raz pierwszy zaszła w ciążę! Irlandka została babcią w wieku… 33 lat. Matka i córka, które miały swoje pierwsze dzieci w wieku 16 lat, twierdzą, że ciągle są uznawane za siostry.

Phillipa ma szczególną więź z córką Stephanią (22 l.) i spędzają wspólnie masę czasu. Jednak ludzie często zakładają, że ten duet jest rodzeństwem, a dzieci Stephanie należą do starszej kobiety. Jak sama tłumaczy:

Wszyscy myślą, że jest moją siostrą i że moje dzieci są jej dziećmi. Mam sześcioletniego chłopca o imieniu Caiden i trzyletnią dziewczynkę o imieniu Layla. Wydaje się, że nigdy nie rozumieją, że jesteśmy matką, córką i wnukami.

Córka wdała się w mamę

Stephanie powiedziała, że ​​w rodzinie jest dużo zamieszania. Jako młoda nastolatka, która nie była w związku, zaszła w ciążę. Przyznaje, że ​​16 lat to dosyć mało, by mieć dziecko.

Nie bała się jednak podjąć wyzwania i ogromne oparcie znalazła w rodzinie. Uwielbia także matkę i ojca za to, że zawsze była dla niej i pomagała jej. Jednak nie zawsze było to proste:

Czasami było to trudne, ponieważ matka „matczyła” tak, jakby opiekowała się swoim dzieckiem, ale to normalne

Stephanie założyła profil na Instagramie, na którym porusza różne tematy, także kwestię nastoletnich ciąż. Razem z mamą także lubią szaleć po klubach i wspólnie wychodzić na miasto. Rozumieją się doskonale i interesują się podobnymi rzeczami.

Stephanie dodała, że ​​uwielbia być młodą mamą. I zamierza siedzieć na plaży, popijając Pina Coladę, gdy jej przyjaciele będą wychowywać dzieci ?

Źródła: www.edziecko.pl, www.irishcentral.com, www.rsvplive.ie, www.dailymail.co.uk, www.irishmirror.ie
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij