×

Znana polska piosenkarka miała wypadek w USA. Zmarła na miejscu

Zza oceanu dopłynęły do nas tragiczne informacje. Urszula Chojan nie żyje. To znana wokalistka country. Zginęła w nieszczęśliwym wypadku.

To była podróż jej życia

Urszula Chojan wyruszyła 5 października w podróż swojego życia. Chciała odwiedzić stolicę muzyki country – Stany Zjednoczone. Zagrała tam również kilka koncertów. 20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której cały dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC.

Urszula Chojan posiadała bogaty program muzyczny. Jej dyskografia składała się zarówno z polskich i amerykańskich przebojów muzyki country. Dla fanów była magnesem przyciągającym publiczność. Od 2004 roku liderka poznańskiej grupy Country Show Band.

Urszula Chojan nie żyje

Podczas swojego wyjazdu zaplanowała również czas na relaks. Jednym z zajęć w wolnym czasie była jazda konna. Niestety właśnie wtedy doszło do tragicznego wypadku. Urszula Chojan spadła z konia, a ten ją stratował. Niestety kobiety nie udało się uratować.

Twórczość artystki

Urszula Chojan pozostawiła po sobie pięć albumów: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie”, „Pociąg Do Mrągowa” i „Świat w kolorze”. Utwory na nich zawarte zdobyły uznanie krytyków i fanów muzyki Country. Piosenkarka podbiła serca publiczności Pikniku Country w Mrągowie i wielu imprez plenerowych.

Urszula Chojan w lipcu 2009 roku miała premierę piosenki z albumu „Świat w kolorze”. Przygotowała ją razem z Kostkiem Andreyevem. Koncert był dużym wydarzeniem muzycznym ze względu na nowoczesne brzmienie. Swój ostatni koncert w Polsce zagrała w lokalu „Pod pretekstem” we wrześniu tego roku.

Odeszła niezwykła osobowość artystyczna. Scena muzyki country bez niej nie będzie już taka sama.

Odzew fanów

Odzew fanów artystki jest ogromny. Jej strona na Facebooku zapełniona jest kondolencjami, które napływają od fanów. Wspominają oni wspólne chwile jakie spędzili z artystą. Większość z nich była na ostatnim koncercie piosenkarki w „Pod pretekstem”.

Oto słowa jakie pozostawili fani na stronie piosenkarki.

Nie mogę uwierzyć, że Ciebie już nie ma, tak nieoczekiwanie tak nagle. Nie mogę uwierzyć, że już nie pogadamy, nie potańczymy, nie wypijemy razem drinka. Byłaś i nagle, ot tak, Ciebie już nie ma wśród nas. Na zawsze zostaniesz w moim sercu i wspomnieniach Ulko. Do zobaczenia gdzieś kiedyś.

Widać, że traktują ją nie jak wielką gwiazdę, ale dobrą koleżankę. Fanom i przyjaciołom artystki będzie piosenkarki bardzo brakowało.

Lilka, myślę że jeszcze kiedyś się spotkamy choć na ziemskim padole będzie mam Ciebie brakowało !!!

Źródła: gloswielkopolski.pl, www.onet.pl
Fotografie: www.facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować