×

Nie żyje 2-letnia córeczka piosenkarza country. Koszmar rozegrał się w jego domu

Śmierć własnego dziecka to bez wątpienia największy dramat, jaki może dotknąć kochających rodziców. Piosenkarz country Ned LeDoux i jego żona Morgan na własnych oczach stracili 2-letnią córeczkę imieniem Haven. Przerażeni całą sytuacją wezwali pogotowie. I choć ratownicy robili, co w ich mocy, dziewczynka zmarła w domu rodziny w Kansas City. Dzisiaj pozostały już tylko łzy i niedowierzanie.

Córka Neda LeDouxa nie żyje

Córka Neda LeDouxa nie żyje

Jeszcze dwa tygodnie temu rodzina Neda LeDouxa świętowała kolejne, drugie urodziny córki Haven. Wszyscy świetnie się bawili, a na twarzach najbliższych gościł tylko i wyłącznie uśmiech. Niestety, kilka dni temu życie rodziny wywróciło się do góry nogami i wiadomo, że już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. 20 października 2-letnia już córka artysty zmarła wskutek zakrztuszenia w domu rodziny w Kanas City w USA na oczach najbliższych. Rodzina, która bardzo szybko zdała sobie sprawę z powagi problemu, bezzwłocznie zawiadomiła o wszystkim pogotowie ratunkowe. Ratownicy natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową dziecka. Bezskutecznie. Życia maleństwa nie udało się uratować.

Córka Neda LeDouxa nie żyje

Z wielkim smutkiem Ned i Morgan informują przyjaciół i fanów o tym, że ich dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux docenia waszą miłość oraz wsparcie oraz prosi o poszanowanie prywatności” – napisano na Facebooku Neda LeDouxa

Ned LeDoux i jego żona Morgan, z którą artysta pobrał się 11 lat temu, mają jeszcze jedno dziecka, syna Bransona.

Córka Neda LeDouxa nie żyje

Kariera LeDouxa

Ned LeDoux jest synem byłego kowboja i piosenkarza, Chrisa LeDouxa, który zmarł na raka w 2005 roku. Ojciec muzyka był znany z tego, że miał duży wpływ na karierę Gartha Brooksa, amerykańskiego wokalisty i autora piosenek country. Ned zaczął grać jako perkusista w zespole ojca, Western Underground, w 1998 roku. W 2015 roku we współpracy z producentem Macem McAnallym nagrał pierwszy materiał solowy. Jego debiutancka, solowa płyta ujrzała światło dzienne w 2016 roku.

Przesyłamy wyraz współczucia dla najbliższych zmarłej Haven [*]. Aniołku, odeszłaś zdecydowanie za wcześnie…

Źródła: edition.cnn.com, people.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij