×

Sposób w jaki trzymasz kierownicę w czasie jazdy, mówi o Twojej osobowości więcej niż myślisz!

Wielu kierowców, szczególnie tych doświadczonych, niemal nieświadomie prowadzi samochód, nie zwracając przy tym uwagi na to, co robią ich ręce podczas jazdy. Choć wydawać by się mogło to bez znaczenia, okazuje się, że sposób ułożenia dłoni na kierownicy może powiedzieć bardzo wiele na temat osobowości kierowcy.

Zapoznaj się z poniższymi obrazkami i dowiedz się, jaką osobowość charakteryzują poszczególne ułożenia. W moim przypadku się zgadza, a w Twoim?

1. Minimalista

Próbujesz żyć tak prosto, jak tylko jest to możliwe. Wolisz mieć kilku bliskich przyjaciół, niż większą liczbę znajomych. Nie oznacza to oczywiście, że jesteś nudziarzem: ludzie lubią Cię i szanują za Twój styl bycia oraz brak negatywnego podejścia do życia.

2. Logistyk

Jesteś bardzo odpowiedzialną i racjonalnie myślącą osoba. Twoi najbliżsi doceniają Twoją niezawodność i zdolność do podejmowania właściwych decyzji. Masz częste wahania nastroju, ale za każdym razem starasz się to kontrolować.

3. Rozjemca

Nie potrafisz żyć w konflikcie. Bardzo rzadko unosisz się gniewem i podnosisz swój głos. Nigdy nie prowokujesz wrogości między ludźmi i masz zdolność do rozwiązywania problemów między nimi.

4. Perfekcjonista

Trzymasz dłonie w taki sposób, jak nauczono Cię w szkole jazdy, ponieważ to jest ich idealne ułożenie? Prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą, a ludzie lubią przebywać w towarzystwie takich osób.

5. Panikarz

Często walczysz ze swoimi lękami i sprawdzasz coś 2-3 razy, zanim upewnisz się, że wszystko zrobiłeś dobrze. Twoi najbliżsi często Cię wspierają, bo wiedzą, że w głębi duszy jesteś wspaniałą osobą.

6. Poszukiwacz przygód

Uwielbiasz przygody – skoki ze spadochronu, nurkowanie albo pływanie z rekinami to coś, czego z pewnością byś nie odmówił! Może Twoi najbliżsi nie podzielają Twojego stylu życia, ale z pewnością Cię szanują.

7. Szef

Urodziłeś się po to, aby dowodzić innymi. Lubisz brać na siebie odpowiedzialność za dane czyny. Ludzie traktują Cię jak mentora, ufają Tobie i Twojej pewności siebie. Prawdopodobnie jesteś często chwalony za swoje przywódcze zdolności.

8. Żywiciel, opiekun

Ludzie uwielbiają Cię, ponieważ jesteś życzliwy i opiekuńczy. Cieszysz się, kiedy Twoi bliscy odnoszą sukcesy i chętnie im w tym pomagasz. Podczas gdy inni próbują walczyć o lepsze jutro i zmieniać swoje życie, Ty podchodzisz do wszystkiego ze spokojem.

9. Dobry kumpel

Jesteś uosobieniem prostoty i zachowujesz spokój w każdej sytuacji. Twoje życie przypomina ciągłe wakacje i nie masz zamiaru nic z tym robić. Znajomi odwiedzają Cię chętnie, gdy mają ochotę się zrelaksować.

10. Aktywista

Jesteś zajętą osobą i nie masz czasu dla ludzi, którzy stają na Twojej drodze. Bliscy prawdopodobnie podziwiają Twoją odwagę i ambicje. Wiedzą, że mogą liczyć na Twoje wsparcie, gdy tylko okaże się ono niezbędne.

Polecane

Może Cię zainteresować