×

Ukochana bohatera „Chłopaków do wzięcia” zginęła. Miała wypadek!

Ukochana bohatera „Chłopaków do wzięcia” zginęła w wypadku! Daniel był zrozpaczony. Pod koniec 21. sezonu zdobył się na bardzo bolesne wyznanie. Nikt się czegoś takiego nie spodziewał.

Daniel z „Chłopaków do wzięcia”

Daniel to uczestnik, którego widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” poznali jakiś czas temu. Mężczyzna uważany jest za sympatycznego samotnika, który marzy o miłości i założeniu rodziny. Bohater reality show pod koniec 21. sezonu, czyli w finałowym 300. odcinku, zdobył się na bardzo bolesne wyznanie. Dzięki temu widzowie będą mogli poznać jego niesamowicie poruszającą historię. „Chłopak do wzięcia” łamiącym głosem ujawnia, że kilka lat temu stracił ukochaną w tragicznych okolicznościach.

Przypomnijmy, że Danielowi nie udało się znaleźć jeszcze miłości tak jak innym uczestnikom programu (Jarusiowi lub „Tancerzowi”). Nie ma co ukrywać, że wypowiedzi mężczyzny często budziły bardzo mieszane uczucia w widzach. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, co o nim myśleć, być może po emisji 300. odcinka, sytuacja nieco się dla Was wyklaruje. Jak się okazuje, w przeszłości Daniela miało miejsce pewne tragiczne wydarzenie. Bezsprzecznie rzuciło ono cień na resztę jego życia.

Ukochana bohatera Chłopaków do wzięcia
Facebook

Ukochana bohatera „Chłopaków do wzięcia” zginęła

Daniel jest naprawdę interesującym uczestnikiem programu. Mieszka w nienajlepszych warunkach, co często było podkreślane w sieci. Jednak widzowie nie mieli pojęcia, że w życiu mężczyzny miała miejsce tak ogromna tragedia. Jego świat dosłownie legł w gruzach, gdy ukochana kobieta straciła życie w wypadku. W zapowiedzi odcinka możemy usłyszeć:

Ciężko mi było zapomnieć o niej. Jak gadam o tym, to płakać mi się chce. […] Jakoś trzeba pogodzić się z tym losem. […] Jakby wypadku nie było, to może wszystko byłoby dobrze i by się ułożyło w życiu. […] A tak to… trudno się mówi.

Daniel był od tego czasu bardzo samotny. Przez cały czas marzył o wielkiej miłości i założeniu rodziny.

Chciałbym mieć dzieci. Dwoje. Albo jedno. Inaczej się żyje i świat jest inny. A tak, to co z tego… Nic z tego

Oczywiście Daniel mimo wszystko nie rezygnuje z kolejnych prób znalezienia nowej miłości. Miejmy nadzieję, że uda mu się to w kolejnych sezonach „Chłopaków do wzięcia”.

Jubileuszowy odcinek programu zostanie wyemitowany już dzisiaj o godz. 21.00 w Polsat Play!

Źródła: teleshow.wp.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij