×

Przerażająca bójka 15-letnich uczennic pod szkołą w Lubinie. Kibicował im tłum gapiów

Uczennica pobita przed szkołą w Lubinie. Do sieci wyciekło przerażające nagranie, na którym widać, jak dwie młode uczennice toczą ze sobą bójkę. Bójkę, która rozpoczyna się od szarpaniny za włosy i ubranie. Później było już tylko bardziej brutalnie. Kiedy w końcu jedna z nich upada na ziemie, druga nie daje za wygraną. Trzymając ją za włosy bezlitośnie uderza pięścią w głowę. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że wokół dziewczyn stoi tłum gapiów i nikt nie reaguje.

Uczennica pobita przed szkołą w Lubinie. Wszystkiemu przyglądało się co najmniej kilkadziesiąt osób

Przerażające sceny miały miejsce w piątkowe popołudnie tuż obok Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie. Na krótkim materiale filmowym zarejestrowanym przez jednego z gapiów, widać, jak dwie 15-letnie uczennice stoczyły ze sobą przerażającą wojnę i to dosłownie. Dziewczyny szarpały się, kopały, a kiedy jedna z nich upadła na ziemię po podcięciu nogi, rozpoczęła się prawdziwa rzeź. Siedząca na obalonej uczennicy nastolatka z całych sił zaczęła okładać po głowie w okolicach skroni swoją rywalkę. Na nagraniu słychać, jak zadając kolejne uderzenia krzyczy do niej „Przeproś, szmato, przeproś!”.

„Dawaj Kamila!”, „Celuj w głowę, w głowę jej”, „Ale zawody”

Najsmutniejsze w całej tej sytuacji jest to, że nikt nie reagował, a wręcz przeciwnie. Wielu z gapiów doskonale się bawiło kibicując jednocześnie swojej faworytce. W tle można było usłyszeć słowa „Dawaj Kamila!”, „Celuj w głowę, w głowę jej”, „Ale zawody”. Dopiero po pewnym czasie do dziewczyn podbiegł jakiś mężczyzna – prawdopodobnie nauczyciel – który odciągnął okładającą pięściami nastolatkę.

Przerażające nagranie zniknęło już z sieci…

Na miejsce przyjechała policja. Nastolatka trafiła do szpitala.

Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał filmowy. Trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do tego incydentu i jaki był jego powód. Całość materiału zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i dla Nieletnich – wyjaśnia rzeczniczka.

Wiadomo, że pobita dziewczyna trafiła do szpitala. Póki co nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Uczennica pobita przed szkołą w Lubinie

Niepierwszy taki przypadek pod szkołą w Lubinie

Zaledwie kilka miesięcy temu pod tą samą placówką pobili się dwaj uczniowie. Podobnie jak w przypadku bójki pomiędzy dwiema dziewczynami, nikt nie zareagował – tłum gapiów biernie obserwował pojedynek nastolatków.

Wam też nie mieści się to w głowach? Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją?

Może Cię zainteresować