×

Kate już kilkukrotnie miała na sobie sukienkę, którą włożyła na ślub Harry’ego. To nie przypadek

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle, który skupiał uwagę całego świata, jest już za nami. I choć wydawać by się mogło, że oczy gości i gapiów skierowane były głównie na piękną, młodą parę, wzrok przyciągali również inni zgromadzeni goście. Nie ma się co dziwić, że na celowniku obserwatorów znalazła się m.in. księżna Kate, która niedawno po raz trzeci została mamą. Uwadze gapiów nie umknął również fakt, że żona księcia Williama miała na sobie sukienkę, którą nosiła już na innych uroczystościach. 

Reuters

Reuters

Styl księżnej

Księżna Kate już niecały miesiąc po porodzie postawiła na kremową kreację, którą włożyła na chrzciny córeczki Charlotte oraz urodziny królowej. W tej samej sukience pojawiła się również na ślubie księcia Harry’ego i Meghan, co natychmiast zwróciło uwagę bacznych obserwatorów. W stylizacjach Kate zmieniało się jedynie nakrycie głowy.

Wpadka?

Jak donoszą brytyjskie media, to piękny gest, który pokazuje, jak ważną uroczystością był dla niej sobotni ślub. To już nie pierwszy raz, kiedy Kate pojawiła się w tej samej kreacji na kilku wydarzeniach. Taka kolej rzeczy świadczy o tym, że księżna nie jest zwolenniczką wydawania ogromnych sum pieniędzy na nowe, drogie kreacje, a wręcz przeciwnie – lubi marki odzieżowe dostępne dla przeciętnej kieszeni.

Reuters

Reuters

Czy tak powinna postępować księżna, czy może znacznie lepiej byłoby, gdyby wyróżniała się na tle reszty, a każdą kolejną uroczystość świętowała w innej kreacji?

Może Cię zainteresować