×

7 typów kobiet, których mężczyźni powinni stanowczo unikać. Naprawdę jest się czego bać…

Jeśli szukasz kobiety idealnej, to przestań… Wiedz, że taka nie istnieje – każdy z nas ma coś „z uszami”. Najważniejsze jest to, żeby akceptować się wzajemnie. Są jednak panie, z którymi żyć bardzo trudno… Ba! Czasami wręcz się nie da! Na początku potrafią świetnie się maskować, ale tylko do czasu…

Chcesz wiedzieć, jakie to kobiety?

Przygotowaliśmy dziś dla Was 7 takich typów. Chłopcze, Mężczyzno… Jeśli zwiążesz się z którymkolwiek z nich…masz przewalone. Oczywiście, wulgaryzmu nie używając… Lepiej dowiedz się wcześniej, niż 5 lat po ślubie lub po 10 latach. A… Jeszcze jedno! Wszelkie podobieństwo do realnych osób i zdarzeń jest totalnie przypadkowe.

#1 „Karierowiczka”

Ten typ jest bardzo niebezpieczny. Niezależność jest fajna, ale jeśli staje się najważniejsza… To coś jest nie tak. Jej pragnienia, a zwłaszcza te rozwoju zawodowego, zawsze będą na pierwszym miejscu. Żaden mężczyzna jej nie podskoczy, bo zgniecie go najmniejszym paluszkiem swojej niepozornej, delikatnej dłoni. Po trupach będzie piąć się na coraz wyższe szczeble drabiny społecznej.

#2 „Wszystko wiem najlepiej”

To ta sama grupa, co powyżej. Z tym, że ta pani zdanie wszystkich ma głęboko w…nosie. Nawet szefa, czy osoby po prostu od niej mądrzejszej… Chwila! Przepraszamy – według niej, nie ma takiej na świecie… Jeśli zawsze chcesz być tym „głupszym” i nie móc nawet ubrać bokserek takich, jakich chcesz (bo jest za zimno, za ciepło, przewieje Cię albo mrówka Ci wejdzie)… Śmiało oświadczaj się! A! I wiesz co? Jeśli na przykład pomyli jej się data Twoich urodzin, będzie się kłócić, że to ona ma rację, a w metrykach źle wpisali…

#3 „Nie mam limitu”

Oj… takiej to tylko dać swoją karę do konta, żeby zrobiła zakupy… Albo (o zgrozo!) wypuścić na imprezę z jej koleżankami. Wyobrażasz to sobie? Ja tak. Ciągniesz ją za jedną nogę po chodniku do domu wczesnym popołudniem, a ona wciąż ma butelkę „czystej” w ręce i śpiewa… Czy muszę dodawać, że prawdopodobnie wcześniej ściągnąłeś ją z baru, bo zaczynała robić striptiz?

#4 „Nie tłumię swoich emocji”

Ujmę to tak: Bardzo wylewna w uczuciach. Wkurzy się, to da Ci w twarz nawet przy Twoich rodzicach. Rozjedziesz na wycieczce rowerowej dżdżownicę… rzuci się na ziemię i będzie płakać 3 godziny nad jej smutnym losem. A kiedy powiesz, że jej nowe szpilki „średnio” Ci się podobają, połączy dwa zachowania wymienione powyżej. Pamiętaj, że ludzie mają cały wachlarz emocji… Na pewno chciałbyś poznać jej „wachlarzyk”?

#5 „Wydoję Cię do ostatniego grosza”

Oj… Jeśli nie masz super drogiego zegarka i nie jeździsz nowiutkim samochodem, to nie musisz się martwić – nawet nie popatrzy w Twoją stronę. A jeśli tak, to po prostu uważaj… Wyssie z Ciebie resztki sił witalnych, zabierze całą majętność i wykopie z gołym tyłkiem za drzwi Twojego własnego domu, bo wcześniej, po baaaardzo stosunkowo udanej nocy, w przypływie miłości, zapisałeś go jej. Wtedy poszuka nowej ofiary, bo jej ciągle mało!

#6 „Lovciaaam Ciem!”

Tu słowa „kobieta” trudno użyć… Odnosi się ono raczej do jej metryki niż tego, co ma w głowie (a ma coś?). Kocha puchate jednorożce, zielone żabki i ogólnie wszystkie stworzonka, nawet te wymyślone… Oj…a bogatą fantazję to ona ma! Zawsze przywdziewa na sobie wszystkie kolory tęczy. Najlepiej czuje się w towarzystwie dzieci, bo dorośli są „taaacy nudni”. W podzięce za prezent – lizaczka, cukiereczka czy pierścionek z brylantem – zacałuje Cię na śmierć.

#7 Zazdrośnica

Trudna do rozgryzienia na początku. Świetnie się maskuje, choć warto wiedzieć jedno – nie jest zbyt miła, ani zbyt ładna… Będziesz musiał podać jej hasła do wszystkich Twoich kont – od maila, poprzez Facebooka, do biblioteki internetowej. Serio… Nawet nie myśl, że coś się ukryje. Ma lepszy węch niż niejeden pies policyjny. Zapomnij o wyjściu z kuplami… Ba! Będziesz tłumaczył się nawet z odwiedzin siostry w czasie jej nieobecności.

Drogie Panie!

Wszystko zostało napisane z przymrużeniem oka… Nie obrażajcie się, jesteśmy pewni, że wśród naszych Czytelniczek nie ma żadnego z tych typów kobiet! :)

Ps. Jeśli chcecie przeczytać coś podobnego o mężczyznach koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Może Cię zainteresować

zamknij