×

Trzynasty wnuk Lecha Wałęsy jest jak dziadek. „Podobieństwo jest uderzające!”

Trzynasty wnuk Lecha Wałęsy przyszedł na świat 5 lutego. Jest synem Magdaleny Wałęsy i Lecha, który po ślubie przyjął nazwisko żony. Dumny tata opublikował na Facebooku zdjęcie synka. Zauważyliście podobieństwo do byłego prezydenta?

Drugi Lech w rodzinie

Magdalena Wałęsa należy do tych spośród dzieci Lecha i Danuty Wałęsów, które sprawiają najmniej kłopotów. Owszem, pierwszy związek jej się nie udał, ale na pamiątkę po nim pozostał syn Szymon.

Drugi ślub odbył się 31 sierpnia 2019 roku. Panna młoda była wtedy w trzecim miesiącu ciąży. Pan młody, Lech Kaźmierczyk, radny Gdańska z ramienia PO, postanowił przyjąć nazwisko żony. W ten sposób stał się drugim Lechem Wałęsą w rodzinie.

Trzynasty wnuk Lecha Wałęsy

Syn Magdaleny i Lecha Wałęsów przyszedł na świat 5 lutego 2020 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Gdańsku. Otrzymał imię Karol. Dumny tata pochwalił się zdjęciem dziecka dopiero trzy tygodnie po jego narodzinach. Dobrze, że przynajmniej oparł się panującej wśród celebrytów modzie na fotografowanie dzieci tyłem.

Jak można wywnioskować z komentarza, którego udzielił „Faktowi” chodziło o pokazanie uderzającego podobieństwa do dziadka-noblisty.

Pierwsza zauważyła to moja siostrzenica, ale teraz mówią o tym inni. Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki.

Też je zauważyliście?

Źródła: www.fakt.pl, www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować