×

Transpłciowa modelka kusi ciałem. Kiedyś walczyła z nadwagą…

Transpłciowa modelka kusi ciałem na Instagramie. Kamila Warzecha, uczestniczka szóstego sezonu „Top Model” zakończyła już proces zmiany płci.

Kamil czyli Kamila

Kamila Warzecha wzięła udział w szóstej edycji programu Top Model, jeszcze jako Kamil. Przynajmniej formalnie, bo transpłciowa Warzecha nie ukrywała, że czuje się kobietą.  Jak ujawniła podczas nagrań:

Jestem osobą transpłciową. Urodziłam się jako chłopiec. Mam męskie dokumenty. To nie moja wina, że nie było zgody natury, na to kim jestem.

Zanim odkryła, kim jest naprawdę, przeżyła ciężkie chwile. W stresującej drodze do swojej prawdziwej osobowości, towarzyszyło jej… jedzenie. Kamila bez oporów przyznaje się do tego, że do wszystkich jej problemów z ustaleniem własnej tożsamości doszedł jeszcze kłopot z nadwagą. Postanowiła jednak wziąć się za siebie i przy wsparciu kochających bliskich zrzuciła 20 kilogramów, a także rozpoczęła proces zmiany płci.

Transpłciowa modelka kusi ciałem

Kamili niespecjalnie dobrze poszło w programie. Chociaż nieźle wypadała na sesjach zdjęciowych, jurorzy uważali, że mogłaby się bardziej przykładać do pozostałych zadań. Ostatecznie zajęła w programie dziewiąte miejsce, czyli nie ma się za bardzo czym chwalić.

Na szczęście od tamtego czasu proces zmiany płci udało się szczęśliwie zakończyć i obecnie Kamila, już jako – oficjalnie – kobieta dalej próbuje swoich sił w modelingu. Zresztą jeszcze w Top Model zapowiadała, że zamierza kontynuować tę drogę rozwoju i nie zrażą jej umiarkowane, mówiąc eufemistycznie, sukcesy w programie.

Kilka dni temu Kamila opublikowała na Instagramie swoje wyjątkowo odważne zdjęcia po przemianie.

Fani obsypali ją komplementami, ale kiedy kilka godzin później zamieściła kolejne zdjęcie, już nie byli tacy entuzjastyczni. Nie zabrakło opinii, że Kamila mogła trochę przesadzić ze szczupłością.

Też tak uważacie?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

😷

Post udostępniony przez Kamila Warzecha 🔥🚀 (@camiwarzecha)

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij