×

Kobieta odcięła członka swojemu 7-letniemu synkowi. Twierdzi, że: „Chciał być dziewczynką”

Tę zbrodnię ciężko opisać słowami. Kobieta wraz ze swoją partnerką zamordowała swojego syn, po tym jak go wykastrowały. Chciały, aby został dziewczynką, jednak nie były zadowolone ze swojego „zabiegu zmiany płci”. Dodatkowo twierdziły, że chłopiec sam chciał być dziewczynką. Okropne sceny, które wydarzyły się w ich domu, nadawały by się do scenariusza horroru.

Kobiety zamordowały chłopca, bo chciały żeby był dziewczynką

27-letnia Rosana Candido i 28-letnia Kacyla Pessoa tworzyły związek partnerski. Według lokalnych raportów Candido uciekła z Rhuanem i zamieszkała w Pessoa. Mąż Candido mieszka w Acre w Peru, odkąd ich małżeństwo się rozpadło. Obie kobiety następnie zamieszkały w Samambaia od dłuższego czasu z chłopcem i izolowały się od lokalnego społeczeństwa.

Dziecko siedziało w domu i nie chodziło do szkoły. W wieku 7 lat Rhuan został w domowych warunkach wykastrowany nożem. Jego matka wraz z partnerką, próbowały także wszyć mu kobiecy organ płciowy, ponieważ rzekomo „chciał być dziewczynką”. Niezadowolone z efektu swoich działań, próbowały także wydłubać oczy chłopca nożem. Po roku czasu Candido wspólnie z partnerką, kilkakrotnie dźgały swojego niewinnego synka nożem, gdy biedactwo spało. Do przerażającej zbrodni doszło w nocy z 30 na 31 maja 2019 roku.

Przestępstwo popełniły w swoim domu, około 20 mil od stolicy Brazylii. Następnie próbowały pozbyć się zwłok, ćwiartując je i wrzucając je na… grilla! Resztę fragmentów ciała zapakowały do walizek i chciały wrzucić do ścieków. W ich mieszkaniu znaleziono resztę zmasakrowanych części ciała zamordowanego dziecka.

Nikt nie chciał wysłuchać ojca chłopca

Ojciec zamordowanego Rhuana jest w głęboki żalu i przyznaję, że próbował ratować synka. Został zaatakowany za próby odzyskania swojego dziecka. Oskarżano go, że próbuje odegrać się na byłej partnerce oraz o homofobię.  W wywiadzie dla prasy powiedział:

Próbowaliśmy uratować Rhuana. Opublikowaliśmy wiadomości w mediach społecznościowych, skontaktowaliśmy się z policją i Służbami Ochrony Dzieci. Nikt nam nie pomógł.

Candido miała jeszcze córkę, która była pod opieką innego członka rodziny. Po morderstwie trafiła ona jednak do domu dziecka – sąd nie zezwolił jej ojcu na zabranie jej do domu.

Sekta religijna?

Obydwie kobiety przyznały się do stawianych im zarzutów. Twierdzą, że motywowała je religia. Candido podawała się za pastora, chociaż żaden z legalnie działających w Brazylii kościołów protestanckich nie nadał jej tej funkcji. Twierdzą również, że miały objawienia. Candido porównywała się też do mściwego Boga ze starego testamentu.

Innym powodem, dla którego Candido zabiła syna, było to, że uważała go za zakłócenie jej relacji z partnerką. Powiedziała śledczym, że był „ciężarem” i przeszkodą w związkuPowiedziała również, że „czuła nienawiść i brak miłości” do dziecka z powodu tego, że przypominał ojca.

Ta przerażająca zbrodnia wstrząsnęła światem i wszyscy zadawali sobie pytanie „jak matka mogła to zrobić własnemu dziecku”?

Źródła: summit.news, life.shared.com, metro.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij