×

Tragiczny wypadek na Eurowizji. Nie żyje 66-letni mężczyzna

W czasie przygotowań do konkursu miał miejsce tragiczny wypadek na Eurowizji. 66-letni pracownik techniczny został przygnieciony przez element konstrukcji. Oczywiście poszkodowany trafił niemal natychmiast do szpitala. Niestety, szpital w Izraelu przekazał właśnie informację o jego śmierci.

Tragiczny wypadek na Eurowizji

Fuldi Schwartz był 66-letnim pracownikiem technicznym. Zajmował się przygotowywaniem sceny na występy muzyków w czasie konkursu Eurowizji. Podczas pracy spadł na niego bardzo ciężki element oświetleniowy. Niestety, mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Natychmiast wezwano do niego pomoc. Okazało się, że ma ciężkie rany głowy, uszkodzone żebra oraz kręgosłup. Co więcej, metal przebił mu płuco.

tragiczny-wypadek-na-eurowizji

Śmierć mężczyzny

Po wypadku i udzieleniu pierwszej pomocy Schwartz został odwieziony do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację. Lekarze nie mieli jednak dobrych wiadomości. Stan mężczyzny zamiast się poprawiać, pogarszał się. We wtorek wieczorem był już krytyczny. Z kolei w środę przekazano wiadomość o jego śmierci.

wypadek-na-eurowizji

Tragiczny wypadek na Eurowizji. Wyjaśnianie przyczyn

W związku z tym tragicznym wydarzeniem izraelska policja wszczęła już śledztwo, aby wyjaśnić przyczyny śmierci mężczyzny. Oczywiście organizatorzy konkursu również dokładają wszelkich starań, aby ułatwić działanie funkcjonariuszom i służyć pomocą. Wydali także oświadczenie:

Składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji

Rodzina tragicznie zmarłego mężczyzny podkreśla, że nikogo nie wini za jego śmierć. Jednocześnie zaznacz też, że niepokojący jest fakt, że w czasie tak poważnego i ogromnego wydarzenia nie wszystko jest idealnie zabezpieczone.

Oczywiście my również składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego

______________________________________

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować