×

Tragiczny wypadek Mariety Żukowskiej. Gwiazda „Barw szczęścia” cudem przeżyła

Tragiczny wypadek Mariety Żukowskiej. Aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia” doznała poważnego urazu podczas pracy. Po tym doświadczeniu diametralnie zmieniła swoje życie.

Gwiazda „Barw szczęścia”

Marieta Żukowska znana z roli Bożeny w serialu „Barwy szczęścia”, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Na galach zawsze wygląda olśniewająco i elegancko. Próżno szukać skandali z udziałem tej gwiazdy. Jej sceniczny talent zachwyca nie tylko krytyków.

Niedługo będzie można zobaczyć Marietę Żukowską w najnowszej produkcji Piotra Ryczko zatytułowanej „Jestem REN”. Film wejdzie na ekrany kin 19 czerwca. Z okazji zbliżającej się premiery, Vouge przeprowadził wywiad z aktorką. To właśnie w nim gwiazda wyznała, że kilka lat temu miała poważny wypadek na planie. Za jego sprawą przewartościowała całe swoje życie.

Tragiczny wypadek Mariety Żukowskiej

W wywiadzie dla Vouge aktorka powiedziała, że czerpie przyjemność z najmniejszych rzeczy. Dodała, że dopiero w 2017 roku zrozumiała sens życia.

Kawałek ogrodu, w którym możemy napić się kawy. Spacer po lesie lub parku. Rozmowa z przyjacielem. To jest luksus. A nie pobyt w hotelu na Lazurowym Wybrzeżu. To lekcja, którą odrobiłam trzy lata temu. Przeżyłam wtedy wypadek…

Żukowska szybko pospieszyła z wyjaśnieniami. Okazało się, że tragedia spotkała ją w pracy.

Na planie zdjęciowym spadłam piętro niżej i uderzyłam głową o betonowe schody. Wylądowałam w karetce. Myślałam, że to jest koniec. To był moment graniczny. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności.

Gwiazda „Barw szczęścia” w tej samej rozmowie stwierdziła, że w jej życiu ważne są również relacje z fanami, których traktuje jak przyjaciół.

Najlepsza recenzja w prasie, jaką dostałam, nie dała mi tyle, ile komentarze od serca od osób obserwujących mnie na Instagramie. Nigdy nie tworzę dystansu między sobą a moimi fanami. Jestem normalną dziewczyną z Żywca.

Na co dzień Marieta Żukowska jest mamą 8-letniej córki Poli, której ojcem jest Wojciech Kasperski.

Źródła: superseriale.se.pl, viva.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij