×

Trafiła do szpitala po zjedzeniu chipsów. Wszystko przez nietypowe wyzwanie!

Chipsy. Przekąska, której niejedna osoba nie potrafi się oprzeć. Czy pomyślałbyś jednak kiedykolwiek, że ten przysmak może być piekielnie niebezpieczny? Otóż pewna dziewczyna trafiła do szpitala po zjedzeniu chipsów. Stało się to po tym, jak wzięła udział w kulinarnym wyzwaniu, którego twórcą jest producent wspomnianej przekąski!

Piekielnie niebezpieczne wyzwanie #OneChipChallenge

Trend #OneChipChallenge to nowa, niebezpieczna zabawa kulinarna zapoczątkowana przez producenta chipsów Paqui. Po tym, jak firma wypuściła nowy smak przekąski, zaczęła namawiać swoich fanów do tego, aby jej spróbowali. Na próżno jednak szukać w tym przypadku przyjemnych doznań smakowych. Chodziło bowiem o zjedzenie piekielnie ostrego chipsa – tak to tylko jeden chips – skomponowanego z dwóch najostrzejszych papryk na świecie: Carolina Reaper Pepper i Scorpion Pepper.

TEN CHIPS CIĘ ZNISZCZY

– czytam komunikat, który wyświetla się po wejściu na stronę Paqui, producenta najostrzejszego chrupka na świecie.

Co więcej, uczestnicy wyzwania są zachęcani do tego, aby po zjedzeniu chipsów odczekali jak najdłużej z wypiciem płynów lub zjedzeniem czegokolwiek innego. Relacje ze swoich prób internauci publikowali z kolei w sieci. Boli od samego patrzenia na ich reakcje. Jedni płaczą z bólu, inni się pocą, wiją w agonii, krzyczą, jęczą i ślinią.

Trafiła do szpitala po zjedzeniu chipsów

Śmiałków którzy postanowili stawić czoła piekielnemu wyzwaniu, nie brakuje. Niestety, nie dla wszystkich kończy się to dobrze. Młoda dziewczyna o imieniu Jade, znana na TikToku jako @angela_b157, lubi wyzwania, dlatego nie potrafiła oprzeć się pokusie, aby wziąć udział w kolejnym.

Tym razem padło na #OneChipChallenge i kartonowe opakowanie na kształt trumny, w którym znajduje się tylko jeden chips. Dodatkową motywacją było dla niej 50 dolarów, które miała dostać, jeśli zje piekielnie ostrego chipsa. W opublikowanym wideo widać, że przekąska musi być bardzo ostra, bo Jade ma problem ze zjedzeniem nawet niewielkiego kawałka.

@angela_b157 Replying to @sammieebabiee ♬ original sound – AngelaAnd Trujillo

Na innym nagraniu widzimy tę samą dziewczynę, ale w szpitalu. Jej organizm najwyraźniej nie potrafił poradzić sobie z piekielną mocą chipsa, a ból był na tyle silny, że dopiero podanie odpowiednich leków sprawiło, że poczuła się lepiej. Kto wie, jakby się to dla niej skończyło, gdyby nie wizyta w szpitalu.

@angela_b157 #onechipchallenge ♬ Originalton – POV’s

Podobnych historii związanych z wyzwaniem #OneChipChallenge jest więcej. KBTX donosi, że jeden z uczniów w Teksasie zjadł ostrego chipsa w szkole, po czym stracił przytomność!

Medycy ostrzegają

Medycy ostrzegają, że udział w wyzwaniu może mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje. Jedzenie ostrych posiłków może wywołać ból brzucha, zgagę, przyspieszony oddech, a nawet poważne uszkodzenia układu pokarmowego.

10-latka popełniła samobójstwo. Za jej śmierć odpowiada wyzwanie na TikToku.

Źródła: parenting.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, YouTube

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij