×

Rodzice zamknęli 5-latkę w szafie bez jedzenia i picia. Nie wiadomo, jak długo była przetrzymywana

Tracy Harrell jest właścicielką przedszkola Randleman Enrichment Center w Karolinie Północnej. Pewnego dnia przeprowadzała kontrolę socjalną w jednym z domów w jej miasteczku. Pomagali jej w tym policjanci. Szukali dziewczynki, która powinna chodzić do zarządzanej przez nią placówki, ale już długo się w niej nie pojawiała.

Gdy Tracy wraz z funkcjonariuszami przybyli na miejsce, wydawało im się, że dom jest pusty. Po chwili okazało się, że byli w błędzie. Do ich uszu dobiegło wołanie o pomoc.

To był rozpaczliwy płacz dziewczynki

Policjanci próbowali wyważyć drzwi, a Tracy obeszła dom dokoła, aby znaleźć inne wejście. Dostrzegła, że jedno z okien na werandzie nie jest do końca zamknięte. Udało jej się szybko dostać do środka.

Była zaszokowana tym, co odkryła…

Tuż obok schodów znajdowała się niewielka szafa. Kobieta zorientowała się, że to właśnie z niej dobiega wołanie o pomoc. Spróbowała ją otworzyć. Niestety, zamek nie był w pełni sprawny i troszkę jej to zajęło.

W końcu się udało!

We wnętrzu szafy znalazła dziewczynkę. Malutka była bardzo wystraszona i w niesamowicie złym stanie. Jej stopy były czarne, a dłonie całe zakrwawione, ponieważ zdarła paznokcie, próbując wydostać się na zewnątrz. Miała ogolone włosy w niektórych miejscach, a jej twarz była brudna i znajdowały się na niej rany cięte. Na całym ciele 5-latki było bardzo dużo siniaków i ślady po oparzeniach.

Kobieta od razu rozpoznała w niej swoją podopieczną

Ta śliczna dziewczynka miała piękne blond loczki i ogromne niebieskie oczka. Nie było w przedszkolu dnia, kiedy nie podeszłaby do mnie, nie przytuliła się i nie powiedziała: Tracy, Kocham Cię. Wtedy od razu do mnie przylgnęła i mocno się przytuliła. Błagała, abym jej nie zostawiała.

Dziewczynka była zamknięta w szafie przez długi czas

Nie potrafiła powiedzieć, jak dawno ją zamknięto. Nie miała tam jedzenia, ani wody. Właściwie nie pamiętała nawet, kiedy ostatnio cokolwiek jadła.

Policjanci po oględzinach miejsca stwierdzili, że w szafie znajdowała się silna trucizna dla szczurów, ale dziewczynka na szczęście jej nie zjadła.

Dziecko trafiło pod opiekę pracowników socjalnych

Rodzice – Adam Byrd i Crystal Carnahan zostali aresztowani. Oskarżono ich o nadużycia wobec własnego dziecka, skrajne zaniedbanie, a także o napaść z bronią.

Polecane

Może Cię zainteresować