×

Wyszła ze znajomymi na imprezę. Po powrocie w torebce znalazła przerażający przedmiot

Tiktokerka ostrzega kobiety po tym, co odkryła w swojej torebce, gdy wróciła do domu z imprezy. Ten przedmiot mocno ją przeraził. „Kobiety powinny uważać”.

Tiktokerka ostrzega kobiety

Sheridan Ellis to młoda kobieta, jedna z użytkowniczek TikToka. Po wieczornym wyjściu do klubu nagrała film, w którym postanowiła podzielić się z innymi kobietami swoim doświadczeniem.

Sheridan wyszła do klubu na imprezę, a kiedy wróciła do domu znalazła w torebce dziwny przedmiot:

Pod koniec nocy sprzątam torebkę i znajduję to. Jeśli nie wiesz, co to jest, to jest tile.

– mówi na nagraniu.

Nie wiem, jak to się dostało do mojej torebki. Natychmiast wyjęłam baterię, więc nie martwcie się. Sprawdźcie swoje torby i bądźcie bezpieczne

– zaapelowała.

Tiktokerka ostrzega kobiety
TikTok

Do czego służy mały lokalizator?

Sheridan nie ma pojęcia, skąd się wziął mały lokalizator, który znalazła w torebce. Wie tylko, że sama go tam nie umieściła. Obecnie te małe urządzenia śledzące są coraz częściej wykorzystywane. Niektórym przydają się na co dzień, np. po to, by szybciej odnaleźć potrzebny przedmiot – klucze, portfel itd. Lokalizatory zsynchronizowane są z aplikacją, która pokazuje, gdzie znajduje się dana rzecz. By ułatwić poszukiwania, mogą także wydawać dźwięki.

Jednak lokalizatory mają także inne zastosowanie. Wykorzystują je służby, detektywi, a także zazdrośni partnerzy czy też rodzice, niepewni, co robi ich dziecko.

@sheridanellis

Check your purses …🥴 #fyp #psa #forwhatitsworth #safety

♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

Sheridan nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ wierzy, że lokalizator znalazł się w jej torebce przypadkiem, ale nie wyklucza, że celowo wrzucił go ktoś, kto chciał ją skrzywdzić.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować