×

Chciała zapisać ciocię do lekarza. Gdy zobaczyła pod kliniką gigantyczną kolejkę, zamarła

Ogromna kolejka do lekarzy w Legionowie! Tiktokerka nagrała na miejscu tłumy ludzi czekających na zapis do specjalistów na NFZ w jednej z legionowskich klinik. Kobieta zdradza, że co miesiąc przed budynkiem koczują dziesiątki zdesperowanych pacjentów. Osoby stające w kolejce mogą w niej spędzić nawet kilka godzin.

Ogromna kolejka do lekarzy w Legionowie! Szokujące nagranie

Nagranie tiktokerki Radiologiczna Mama nie pozostawia złudzeń. Jasno dowodzi, że pod kliniką Mediq w Legionowie ciągnie się ogromna kolejka osób, które chciałyby umówić się do lekarza-specjalisty. Sytuacja jest o tyle zadziwiająca, że taka kolejka pojawia się co miesiąc. Nie jest to jednorazowy przypadek.

Jak możemy zauważyć na nagraniu tiktokerki duża kolejka pacjentów ciągnie się od samego wejścia, aż poza budynek. Najwięcej osób w niej stojących, stanowili oczywiście starsi pacjenci. Jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej. Tiktokerka wyjawiła, że chętnych jest tak wielu, że zdesperowani ludzie przyjeżdżają i ustawiają się pod drzwiami kliniki o godzinie czwartej lub nawet trzeciej w noc poprzedzającą dzień zapisów. I tak miesiąc w miesiąc.

I tak wygląda NFZ w Polsce. Płacimy składki, żeby postać sobie w takich oto pięknych kolejkach

– ironizowała na swoim profilu Radiologiczna Mama.

@radiologicznamama #NFZ #kolejka #stoimy #stop #paranoja ♬ dźwięk oryginalny – annazabawska94

Tak właśnie wygląda ogromna kolejka do lekarzy w Legionowie. To pokazuje, jak bardzo nieprawidłowo działa NFZ w Polsce. Tiktokerka podkreśla, że nie chce za pomocą nagrania wylewać swoich żali, bo jako młoda osoba może stać w kolejce. Martwi ją jednak, że taka sytuacja jest uciążliwa dla stojących w niej osób starszych.

Okazuje się, że tiktokerka stanęła na szali krytyki!

Internauci byli zaskoczeni sytuacją, która miała miejsce pod legionowską kliniką Mediq. Jednak podniosły się też głosy niedowiarków. Część komentujących nagranie tiktokerki nie rozumie, jakim cudem zapisy do lekarzy specjalistów mogą być prowadzone tylko raz w miesiącu.

Według innych, którzy też chodzą do lekarzy na NFZ, warto skorzystać z zapisów telefonicznych lub online, jeśli jest taka możliwość. I skorzystać ze stosunkowo bliskich terminów. Jeszcze inni narzekają, że tiktokerka nie wyjaśniła sprawy dostatecznie jasno.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij