×

Tiktoker pokazał, co sądzi o dziewczynach ważących 70 kg. Wywołał skandal!

Mężczyźni nie chcą grubych kobiet. Prężnie działający ruch „body positive” nie jest w stanie zmienić upodobań zakodowanych w ludziach przez naturę. Kobiety z nadwagą powinny jak najszybciej wziąć się za siebie. W przeciwnym razie grozi im samotność.

Otyłość to choroba

Badania jednoznacznie pokazują, że ludzie dobierają się w pary przede wszystkim na podstawie fizyczności. Zwierzęce instynkty choć nie do końca uświadomione, to jednak kierują postępowaniem człowieka na wszystkich etapach życia. Właśnie dzięki nim ludzie są  w stanie wybrać partnera lub partnerkę, który na poziomie genetycznym będzie odpowiednio dopasowany, co pozwoli na spłodzenie zdrowego potomstwa. Pomimo tego, że dziś już wiemy, że otyłość to choroba, która nieleczona prowadzi do poważnych powikłań, a nawet śmierci, w sieci nie brakuje osób epatujących monstrualnymi ciałami. Promowanie tego typu sylwetki budzi wiele kontrowersji. Pojawiają się pytania o to, gdzie leży granica pomiędzy akceptacją a zwyczajnym obżarstwem bądź lenistwem.

Głos w tej sprawie zabrał Tiktoker, Łukasz Durnaś. Mężczyzna jasno dał do zrozumienia kobietom, ile powinny ważyć. W opublikowanym w mediach społecznościowych filmiku pokazał, że dziewczyny, które ważą 70 kg nie pociągają go. Gwiazda internetu preferuje kobiety o zdrowych, szczupłych sylwetkach. Na zamieszczonym filmiku widać, jak kręci z dezaprobatą głową w stosunku do grubszych kobiet, po czym uśmiecha się do tych, których waga nie przekracza 55 kg. Na facebookowym profilu Tiktokera można znaleźć potwierdzenie jego słów. Dziewczyna internetowego celebryty może się poszczycić nienaganną sylwetką.

Mężczyźni nie chcą grubych kobiet

Zaraz po publikacji nagrania w komentarzach rozpętała się burza. Obserwujące Tiktokera kobiety poczuły się urażone. Zaczęły atakować mężczyznę twierdząc, że przez takich jak on dziewczyny nabawiają się niepotrzebnych kompleksów. Pod filmikiem czytamy:

Później się dziwią, że dziewczyny się nie akceptują.

Nie zabrakło jednak osób, które przyznały mu rację zauważając, że podobnie jak w innych dziedzinach życia, każdy ma prawo do wyboru. Jeśli mężczyźni wolą szczupłe kobiety, to nie powinni zmuszać się do wchodzenia w związki z otyłymi. Czytając te słowa, kobiety przystąpiły do jeszcze mocniejszego ataku. Wiele z nich usprawiedliwiało nadwagę kobiet ciążami lub chorobami hormonalnymi. Inne zaczęły odwracać temat, mówiąc że otyłość to domena mężczyzn.

Jeszcze inne zwracały uwagę na potrzebę częstszego mówienia w mediach o niesatysfakcjonujących rozmiarach penisów. Zdaniem komentujących kobiet jest to powszechny problem, który mocno rzutuje na ich zadowolenie seksualne. Idąc tym tokiem myślenia można by rozpocząć dyskusje dotyczące również pozostałych części ciała. Pojawia się tylko pytanie, do czego mają prowadzić internetowe analizy sfer intymnych oraz proporcji sylwetki?

@xdlukiipovsEz IG: xdlukii♬ MMM MMM (feat. ATL Jacob) – Kali

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij