×

4-latka rozpaczliwie błagała, aby 31-letni oprawca ją zostawił. Gwałciciel nie miał zamiaru przerwać

Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem wykorzystywania seksualnego trójki dzieci. Żadne z nich nie miało nawet 5 lat. Swój potworny czyn uwiecznił na nagraniu.

Kyle Thompson zaprzyjaźniał się z kobietami, które były matkami małych dzieci. W ten sposób bez podejrzeń mógł spędzać czas z małymi dziećmi. Anonimowe źródła donoszą, że były maszynista posiada wiele filmów, na których wykorzystuje seksualnie trzy dziewczynki.

Na jednym nagraniu słychać jak dziewczynka krzyczy, że chce do mamusi. Thompson odpowiada, że nawet mama jej nie pomoże.

Dzieci są skrępowane i mają związane ręce. Wszystkie czyny odbywały się w domu kobiet, których dzieci wykorzystywał Thompson. Zawsze pod nieobecność matki.

Ciąg domniemanych ataków trwał około sześciu miesięcy. Nadal nie udało się zidentyfikować wszystkich ofiar 31-latka. Do tej pory udało się zidentyfikować dzieci z nagrań, jednak policja apeluje, by zgłaszać te sprawy władzom.

Thompson pobił i zgwałcił matkę jednej z ofiar. Kobieta odkryła czego dopuścił się Thompson i chciała to zgłosić, więc ten groził jej pistoletem.

Mężczyzna został oskarżony o dwukrotne przestępstwo seksualne pierwszego stopnia, dwa przypadki molestowania nieletnich, przestępstwo seksualne trzeciego stopnia oraz nadużycia seksualne. Został skazany na 10 lat pozbawienia wolności. Wszyscy, którzy znali Thompsona byli zszokowani, że mężczyzna okazał się pedofilem.

Może Cię zainteresować

zamknij