×

Jedno z tych dzieci jest dziewczynką. Tylko 5% ludzi podaje prawidłową odpowiedź

Kto nie lubi testów, które zdradzają sekrety naszej osobowości? I tym razem dowiesz się nieco więcej o sobie. Przekonasz się, co zdradza Twoja intucja, gdy pozwolisz na to, aby to ona podjęła pewne decyzje.

Najpierw przyjrzyj się dzieciom na zdjęciu poniżej i zdecyduj, które z nich jest dziewczynką

Dziecko A:

Jesteś racjonalistą. Zawsze dwa razy zastanowisz się, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Ściśle przestrzegasz zasad i niewiele rzeczy jest w stanie Cię złamać. Ludzie z Twojego bliskiego otoczenia uważają, że jesteś godny zaufania i nigdy nie zrobiłbyś czegoś wbrew sobie.

Dziecko B:

Tego bobasa z reguły wybierają artystyczne dusze, które mają masę kreatywnych pomysłów i łatwo rozwijają swoje umiejętności rysunkowe i malarskie. Jesteś prawdziwą inspiracją dla osób wokół Ciebie i dzięki temu, chce się z Tobą przebywać.

Dziecko C:

Jesteś osobą, która umie rozwiązywać problemy. Nie ma przeszkody, które nie udałoby Ci się pokonać, ponieważ zawsze wiesz, co robić. Do tego jesteś elastyczny i dopasowujesz się do tego, gdzie i z kim jesteś. Łatwo rozpoznajesz prawdziwe motywy innych, co jest dość przydatną umiejętnością.

Dziecko D:

Jeśli wybierzesz D, jesteś kochającą osobą, która stara się dostrzec dobro u innych i wie, jak wybaczać. Niestety przez to wiele osób Cię wykorzystuje, a Ty nie uczysz się na błędach i zawsze ufasz.

Dziewczynką jest bobas z literką C ;)

Może Cię zainteresować

zamknij