×

Kto zbił wazon? To, które dziecko wskażesz jako pierwsze, wiele mówi o Twojej osobowości

To, jak odpowiesz na to pytanie, wiele zdradzi o tym, jaki masz charakter. Z pozoru zwykła ilustracja, ale wiele mówi o każdym z nas ?

Ten prosty test osobowości pokaże Ci, co kieruje Tobą w momencie, gdy musisz podjąć jakieś decyzje w swoim życiu

Wybierz dziecko, które Twoim zdaniem rozbiło wazon i przeczytaj, co to znaczy ;)

Dziecko A

Wydaje się bardzo zaniepokojone tym, co się stało. Można wręcz odnieść wrażenie, że może być winne temu, co się stało. Najprawdopodobniej, jeśli wybrałeś A, zawsze dajesz się niestety w coś wrobić i wiele osób traktuje Cię jak kozła ofiarnego. Nie pozwól wmawiać sobie nigdy rzeczy, których nie zrobiłeś!

Ale mamy dobre wieści, jeśli wybrałeś chłopca A, to znaczy, że jesteś uczciwy i umiesz przepraszać. Nie masz natury frontmana i szanujesz zdanie każdego Twojego rozmówcy. Najczęściej takie osoby nie wyróżniają się z tłumu, ale są świetnymi partnerami w związku i zawsze można na nie liczyć.

Dziecko B

Dziewczynka wygląda na bardzo pewną siebie – zupełnie tak, jakby umywała ręce od tego, co się stało. W dość dosadny sposób wskazuje na chłopca A, zupełnie tak jakby szukała winowajcy. Jeśli to właśnie ją wskazałeś na osobę, która mogła stłuc wazon, to znaczy, że jesteś przywódcą i zawsze wszyscy się Ciebie słuchają. Nie boisz się wyrażać swojego zdania i czasem obrywa Ci się za to. Nie zrezygnujesz jednak ze swoich ideałów i przekonań, aby płynąć z prądem. Taka osoba może zostać i politykiem, ale i artystą. Kimś, dla kogo liczy się przekaz.

Dziecko C

Postawa chłopca wskazuje na to, że jest pewny siebie. Trzyma ręce w kieszeni i z wyższością patrzy na chłopca A. Ktoś, kto wybrał tę postać, dobrze wie, że czasem trzeba udawać kogoś innego, aby dojść do celu. Taka osoba nie zdradza swoich intencji, a dzięki temu nikt nie spodziewa się po nim zbyt wiele, bo każdy myśli, że ktoś tak niepozorny nie może mieć zbyt wiele do zaoferowania. Z reguły osoby o takim charakterze dużo w życiu osiągają i są w stanie nadzorować dużą grupą ludzi. Mają do tego dryg!

Dziecko D

Wybrałeś najmłodszą dziewczynkę, która ewidentnie jest zakłopotana całą sytuacją i nie do końca wie, co się stało… albo tylko tak udaje! Wtulona w mamę wygląda na przerażoną zdarzeniem. Osoba, która wybrała dziewczynkę D, jest na pewno odpowiedzialna i roztropna. Nie lubi szaleństw i zawsze jest głosem rozsądku w większej grupie ludzi. Dba o to, aby wszyscy byli bezpieczni i szczęśliwie dotarli do domów. Takie osoby sprawdzają się dobrze jako głowa rodziny.

Którą osobę wybraliście? ?

Polecane

Może Cię zainteresować