×

„Teściowa ubrała suknię ślubną na mój ślub”. Nietypowe zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć

Sezon weselny trwa w najlepsze. W związku z tym sieć dosłownie zalewają kolejne zdjęcia najgorszych kreacji panien młodych i nie tylko… Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze zasady, których powinien przestrzegać każdy gość weselny. Jedna z nich mówi, żeby nie ubierać białej sukienki, bowiem kolor ten zarezerwowany jest dla panny młodej. Nie wszyscy się jednak do niej stosują i na weselach niejednokrotnie można zobaczyć panie ubrane w białe kreacje. Ta teściowa przeszła jednak najśmielsze oczekiwania zgromadzonych gości.

Teściowa w sukni ślubnej na ślubie. Zdjęcia

Dzień ślubu to najpiękniejszy dzień w życiu każdej osoby. Nie inaczej miało być w przypadku Amy Pennza. Była przekonana, ze tego dnia będzie najpiękniejsza ze wszystkich zgromadzonych gości. Bez wątpienia wyróżniałaby się na tle pozostałych, gdyby nie jej teściowa. Teściowa, która postanowiła włożyć na siebie… suknię ślubną!

Niewykluczone, że zdjęcie nigdy nie ujrzałoby światła dziennego, gdyby nie fakt, że jeden z dziennikarzy postanowił udostępnić zdjęcie Amy i zapytać obserwatorów o podobne wpadki.

Twitter/Amy Pennza

Wpis panny młodej błyskawicznie spotkał się z falą komentarzy ze strony internautów. Swoje zdanie na ten temat wyraziło ponad 10 tys. osób.

Co na to panna młoda?

O stroju swojej teściowej napisała na swoim profilu na Twitterze:

Moja teściowa założyła suknię ślubną na mój ślub. O tak, była górą….

– napisała pod zdjęciem

Kiedy internauci zaczęli zarzucać teściowej, że nie powinna się tak ubierać, panna młoda stanęła w jej obronie. Powiedziała, że to ze względów finansowych kupiła białą sukienkę, bo była w dużej przecenie.

Co byście zrobiły w takiej sytuacji na miejscu panny młodej?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij