×

Kobiety publikują w portalach społecznościowych swoje półnagie zdjęcia. Robią to z ważnego powodu

Wiele kobiet nie kocha, a nawet nie lubi swojego ciała i niestety mało która akceptuje się taką, jaką jest. Panie mają dziś odrobinę błędne wyobrażenie tego, jak „powinny” wyglądać. Wszystko przez to, co kreują media.

Drogie Panie! Nie musicie wyglądać, jak z okładki, aby czuć się dobrze we własnej skórze… Kobieta jest najpiękniejsza, kiedy akceptuje samą siebie…

Właśnie dlatego powstał The Body Confidence Revolution.

Jest to ruch, który ma pomóc płci pięknej poczuć się dobrze we własnej skórze. Jego przedstawicielki pragną wyeliminować kompleksy i obudzić w paniach poczucie własnej wartości i seksapilu. Bez względu na rozmiar czy kształt ich ciała.

Jedną z ambasadorek ruchu jest modelka Jess Megan.

Kobieta publikuje masę zdjęć i filmiki, którymi chce pokazać kobietom, że nie muszą nosić rozmiaru xs, aby czuć się pięknymi i seksownymi!

Ta dziewczyna jest tego najlepszym przykładem!

Jest BARDZO atrakcyjna – ma niezwykłe, głębokie spojrzenie, zmysłowe, uwodzicielskie usta i seksowne kształty. Nic dodać, nic ująć.

Niewątpliwie marzy o niej niejeden mężczyzna…

Naszym zdaniem to, co czyni ją tak piękną i pożądaną, to przede wszystkim jej pewność siebie i charyzma.

Megan z dumą publikuje w sieci zdjęcia opatrzone hashtagiem #TBCR, który używany jest przez kobiety do tego, aby powiedzieć całemu światu, że są zadowolone ze swoich ciał. Mimo wszystko, a właściwie z powodu wszystkiego.

Twórcą ruchu TBCR jest Leyah Shanks, która wcześniej także nienawidziła swojego ciała. Myślała m.in., że jest zbyt niska, że jej biodra są zbyt szerokie, a piersi za małe, z kolei skóra całkowicie za blada.. Ogólnie cała wyglądała nie tak, jakby chciała

Wszystko zmieniło się, kiedy dorosła.Uświadomiła sobie, że nie ma nic złego w tym, że jest jaka jest.
Wręcz przeciwnie – w końcu zobaczyła, że jest piękna! Zrozumiała, że piękno kobiety tkwi przede wszystkim w jej samoakceptacji i pewności siebie!

Właśnie to sprawiło, że chciała pomóc i innym paniom

W rezultacie udało jej się stworzyć miejsce, w którym kobiety zaczynają kochać siebie i akceptować to, jak wyglądają. Teraz setki pań umieszcza np. na Instagramie zdjęcia opatrzone #TBCR. I wiecie co?

Każda z nich jest piękna!

TBCR powstało w 2013 roku, a kobiet, które do niego dołączają jest coraz więcej!

To niesamowite, jak wiele kobiet odważyło się pokazać swoje ciało i opowiedzieć jego historię… Żadne ciało nie jest takie samo, ale każde jest piękne na swój sposób!

Już niedługo kobiety zrzeszone wokół TBCR mają nadzieję wydać czasopismo.

Ma to być magazyn o modzie, stylu życia i ludziach normalnych, nie o takich wyglądających nierealnie. Zdjęcia będą całkowicie wolne od Photoshopa – nikt nie zlikwiduje na nich ani odrobiny cellulitu, zmarszczek czy dodatkowej fałdki. Będzie można zobaczyć w nim osoby w każdym wieku i rozmiarze.

Nasze życie jest zbyt krótkie na to, aby nienawidzieć własnego ciała – nie wstydź się go!

Pokochaj siebie!

Może Cię zainteresować

zamknij