×

Anna Lewandowska zachęca do samoakceptacji: „Nikt nie jest idealny”

Lewandowska zachęca do samoakceptacji. W ostatnim wpisie trenerka postanowiła raz na zawsze uciąć temat przerabiania zdjęć. Poruszyła przy tym ważną kwestię.

Inspiracja dla wielu kobiet

Anna Lewandowska od lat zachęca i przekonuje wszystkich do przejścia na zdrowy tryb życia i codziennej aktywności. Z jej aplikacji Diet & Training by Ann korzystają tysiące osób, a sama trenerka stanowi inspirację dla wielu kobiet. „Lewa” codziennie motywuje, umieszcza nowe zestawy ćwiczeń oraz dzieli się swoimi sposobami na zdrowszą dietę.

Chociaż Anna Lewandowska niedawno urodziła drugą córeczkę, to błyskawicznie wróciła do rewelacyjnej formy. Wystarczy zobaczyć zdjęcia z wakacji, na których prezentuje się w stroju kąpielowym. Internautki zaczęły wytykać trenerce, że publikując tak idealne fotografie, wpędza inne młode mamy w kompleksy. Niedawno powrócił też temat retuszowania przez „Lewą” zdjęć.

Lewandowska zachęca do samoakceptacji
Twitter

Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na wszelkie zarzuty. W opisie pod ostatnią fotografią na Instagramie poruszyła ważną kwestię.

Lewandowska zachęca do samoakceptacji

Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w dwóch odsłonach – pewną siebie i uśmiechniętą, a także z widocznym podwójnym podbródkiem. „Lewa” chciała w ten sposób przekazać, że nikt nie jest idealny i trzeba zaakceptować siebie takim, jakim się jest.

W dobie social media, wszyscy możemy być poddani OCENIE. (…) Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam. Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne.

Trenuję z Wami od miesiąca na LIVE na Instagramie, od 5 tygodnia po porodzie, w krótkich topach (specjalnie) , widzicie mnie taką, jaka jestem – czyli po urodzeniu dwójki przespwspaniałych dzieci. Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie

– napisała Lewandowska.

Lewandowska zachęca do samoakceptacji
Twitter

Pod wpisem pojawił się duży odzew. Fani dziękują Lewandowskiej za pełną szczerość.

To się nazywa prawdziwa motywacja! Progres, nie perfekcja.

Najpiekniejsza bo prawdziwa, bez ściemy i filtrów

Czy to jest istotne czy ktoś wyglada tak czy owak czy ma brzuch czy go nie ma;
chyba najważniejsze jakim jest człowiekiem i czy w ogóle nim jest

Co sądzicie o wpisie „Lewej”? Też uważacie, że powinna częściej pokazywać się w takiej odsłonie?

Źródła: www.kozaczek.pl, www.radiozet.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij