×

Ma 63 lata i ciało 20-latki. Zdradza, że zawsze zwraca uwagę znacznie młodszych facetów

63-letnia Lesley Maxwell to kobieta, której pasją nie są wypieki i krzyżówki, ale siłownia! Udowadnia, że chcieć, to móc i że pasję można mieć w każdym wieku. Jej ciało jest wyjątkowo zadbane, a do tego mocno wyrzeźbione. Jak ona to robi i jak zdobywa chęci na odwiedzanie siłowni?!

Jest profesjonalistką, która oddaje się w 100% swojej pasji. Nie zapomina jednak o rodzinie, a w szczególności o swoich trzech wnukach

Lesley dość późno zaczęła przygodę z fitnessem. Dopiero w wieku 48 lat została osobistym trenerem, a dokładnie rok później wzięła udział w konkursie i go wygrała.

Zawsze bardzo interesowałam się kondycją i zdrowiem. Byłam zdeterminowana, aby znaleźć sposób na to, aby wyglądać i czuć się młodzie. Zawsze byłam silna i zdarzało mi się wygrywać bójki z chłopakami. Byłam typem chłopczycy

Instagram

„Moja mama mówiła mi że chłopcy nie lubią dziewcząt z mięśniami, ale dziś wiem, że to nie jest prawda!”

Wcześniej była wizażystką, ale czegoś w jej życiu brakowało. Gdy na stałe oddała się pasji sportowej, w końcu poczuła, że jest w 100% sobą. Zauważyła także, że znacznie wzrosło zainteresowanie mężczyzn jej osobą.

Zawsze podchodzą do mnie młodsi mężczyźni, nie tylko wyglądam na młodszą niż jestem, ale też tak się czuję! Wszyscy moi partnerzy byli młodsi ode mnie, w tym mój były mąż, z którym dzieliło nas 13 lat. Oczywiście ja byłam starsza.

Jestem teraz o wiele szczęśliwsza, bardziej pewna siebie niż wtedy, gdy byłem młodsza. Jestem popularna, mam dużo znajomych i nigdy się nie nudzę!

Instagram

Do tej pory zdobyła ponad 30 tytułów w konkursach, które doceniły jej nienaganną sylwetkę

Żałuję, że nie byłam taka wcześniej, ale z drugiej strony nigdy nie jest za późno na zmiany. Co mogę Wam doradzić? o pierwsze, dbaj o siebie i swoje ciało za pomocą pokarmów bogatych w składniki odżywcze – bez śmieciowego jedzenia! Trenuj z ciężarami, aby stworzyć boskie ciało!

Instagram

Czy podoba Wam się taka figura?

Instagram

Szczerze przyznamy, że my jesteśmy pod wrażeniem!

Może Cię zainteresować

zamknij