×

Tatuaże na twarzy wywołują spore emocje. Styl życia czy zbędne oszpecanie się?

Odważylibyście się mieć tatuaże na twarzy? Pewien artysta ze Świnoujścia tworzy niezwykłe i bardzo rozbudowane dzieła w tej materii! Opinie internautów są zaskakujące.

Tatuaże na twarzy

Jeden z autorów niezwykłych tatuaży określa się mianem Mistyk i jest szefem tego niezwykłego studia tatuażu. Opisuje swoją osobę na portalu tattoo-witryna.pl:

Nie zajmuję się niczym poza sztuką, nie umiem nic innego. Od dzieciaka malowałem, rysowałem. Moja codzienność jest dosyć nudna. Wiele osób myśli, że pewnie niezły rock’n’roll mam w życiu. Owszem mam. Moja specyfika sztuki jest nieco inna niż komercyjne działanie i populistyczne spełnianie życzeń klienta. Dlatego też w studio, a bardziej w pracowni, dochodzi do niesamowitych zjawisk. Bardzo to lubię, totalnie mnie to kręci.

Trudno zaprzeczyć, że w pracowni dochodzi do niezwykłych zjawisk, albowiem prace tego artysty są doprawdy niezwykłe i bardzo szczegółowe. Drugim autorem niezwykłych dzieł jest Linda.

Tatuuje on nie tylko twarz, ale i także całe ciało:

Internauci są podzieleni, co do tatuaży

Ostatnie nagranie z Noise International wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Przedstawiało ono parę, która postanowiła wspólnie wykonać tatuaże na twarzy. Komentarze rozpaliły się do czerwoności. Według niektórych, kobieta na nagraniu jest przerażona, inni uważają, że osoby posiadające dzieci nie powinny mieć takich tatuaży na twarzy.

Internauci nie bardzo docenili tatuaże na twarzy. Nie zabrakło nienawistnych komentarzy pod adresem pary. Poniżej publikujemy niektóre z nich, zachowując oryginalną pisownię.

Trzeba mieć coś z głową nie tak. Tatuaże jak najbardziej ale nie na twarzy

Oby to była naklejka….. jak nie to szkoda pani

Uwielbiam tatuaże, sama je posiadam, ale co za dużo to nie zdrowo. Gdzieś ta granicą została grubo przesadzona. Kto co lubi oczywiście.. Skoro im się podoba ok. Ja osobiście nigdy bym nie wjechała tak na twarz. Szyja ok, ale nie pół twarzy.

Na dziary to byłe lumpuara ma a potem stoi w kolejce do Mopsu. W d**ach się przewraca a taka bida że ho ho

Tatuaże ok, ale co trzeba mieć w głowie żeby sobie pół gęby wydziarac? Już widzę jak mamusia idzie np do dziecka na wywiadówkę. Ja bym że wstydu umarła jak moi rodzice by sobie coś takiego na buziach zrobili

Tatuaże może i ładne ale na twarzy? Trzeba mieć coś z głową żeby się tak zeszpecic.

Odpowiedź na kąśliwe komentarze

Nie tylko część internautów broniła wyjątkowych tatuaży na twarzy. W obronie wypowiedzieli się sami posiadacze wyjątkowych dzieł, prezentując zakres „polskiej patologii”. Z uśmiechem i z żartem odpowiedzieli na zaczepki co niektórych internautów:

A wy co sądzicie o tatuażach na twarzy?

Źródła: tattoo-witryna.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij